ZigBee spínače 230V a stmívače LED osvětlení

ZigBee spínače 230V a stmívače LED osvětlení jsou zařízení, která umožňují snadné ovládání osvětlení pomocí bezdrátového ZiBee signálu. ZigBee je bezdrátový protokol pro sítě typu Mesh, který je součástí moderních inteligentních domovních řešení. ZigBee stmívače 230V a spínače podporují verzi ZigBee 3.0 a nabízí vzájemnou kompatibilitu se Smart Home systémy. ZigBee protokol zajišťuje spolehlivou a bezpečnou bezdrátovou komunikaci, která odolná proti rušení.

230V ZigBee stmívače LED osvětlení jsou navrženy tak, aby umožnily uživatelům přizpůsobit intenzitu světla podle jejich potřeb. Tyto stmívače jsou speciálně navrženy pro LED osvětlení, které je potřeba ovládat jiným způsobem než klasické žárovky. Tyto TRIAK stmívače 230V umožňují uživatelům pomocí aplikací řízení budov nebo Smart Home snadno a efektivně upravit intenzitu  osvětlení dle potřeby a preferencí. To může pomoci ušetřit energii, snížit náklady na osvětlení a zlepšit světelný komfort v daném prostředí.

Zigbee spínače 230V umožňují integrovat také další spotřebiče nebo osvětlení do systému Smart Home. Spínače pro Zigbee se snadno instalují do stávajícího elektrického systému a umožňují zapínat a vypínat spotřebiče nebo svítidla pomocí aplikace Smart home nebo stisknutím PUSH-DIM tlačítka.

2 položek celkem
ZigBee spínač 230V Sunricher 400W
1 208 Kč bez DPH
1 462 Kč
Kód: SR-ZG9101SAC-HP-SWITCH
Zigbee stmívač LED osvětlení 230V Sunricher 400W
1 403 Kč bez DPH
1 698 Kč
Kód: SR-ZG9101SAC-HP
-