Vestavné LED profily k zápustné montáži

Vestavné LED profily k zápustné montáži jsou hliníkové výrobky nejvyšší kvality. Slouží pro individuální malosériovou výrobu vestavných svítidel do zvoleného materiálu. Tím může být dřevo, dřevotříska nebo další truhlářské prvky, ale také sádrokarton. Jejich specifický technický a produktový design je navržen pro LED pásky a svítící ohebné pásky. Společně s nimi je sestavení a výroba vestavných svítidel mimořádně modulární. Architektům, investorům i individuálním investorům přináší ideálním možnost pro realizaci unikátních osvětlovacích konceptů v PROFI kvalitě a produktovém designu.

led-lista-vestavnaled-profil-vestavnyled-profil-zapustnyled-pasky-do-skrine

Vestavné LED profily s přesahem jsou primárním označením této skupiny výrobků. V našem technickém oddělení dále rozdělujeme produkty pro zápustné osvětlení a LED pásky do nábytku do různých skupin dle jejich velikosti, způsobu montáže a určení. Proto v naší nabídce naleznete:

Kompaktní produkty pro výrobu minimalistických svítidel naleznete pod označením vestavné LED lišty. Jedná se především o výrobky vhodné pro tvorbu atmosférického nebo dekorativního osvětlení. LED lišty k zapuštění do zvoleného materiálu jsou díky své subtilní konstrukci vhodné pro výrobu svítidel liniových tvarů.

Hliníkové vestavné LED profily jsou naopak robustní výrobky pro dva a více LED pásků. Umožňují dosažení velkého světleného výkonu. Jsou vhodné pro výrobu výkonného vestavného osvětlení. Ve vybraných případech poskytují tyto LED profily k zapuštění také individuální volbu tvaru svítidla v případě použití různých difuzorů. Rozhodnutí o výběru lišty nebo profilu podléhá požadavkům konkrétní projektu na intenzitu, velikost, tvar a vzhled osvětlení.

#showmore#

Proč jsou vestavné profily pro LED pásky KLUŚ mimořádným prvkem osvětlení?

ALU LED profily pro vestavné osvětlení jsou charakteristické svou unikátní konstrukcí, která umožňuje snadné zabudování LED pásků do truhlářských prvků a zajišťuje dokonalé rozptýlení světla. Lišty a hliníkové profily s přesahem přináší řešení dekorativního osvětlení tam kde běžná svítidla nevyhovují a to jak z pohledu jejich velikosti, designu nebo funkčních parametrů.

Svou konstrukcí a tvarem jsou navrženy pro použití v materiálech, které umožňují vytvoření montážní drážky frézováním. Díky malým rozměrům a hloubce se snadno zapustí do zvoleného materiálu. Vestavné LED profily do drážky se vyznačují na své pohledové straně přesahem. Ten zakryje drobné nerovnosti, které byly způsobeny při samotné tvorbě montážní drážky. Díky tomu je jejich design kompaktní  a uhlazený.

Pro jaký účel jsou vestavné LED profily vhodné?

Jedná se zejména o dekorativní nebo doplňkové osvětlení. Výhodou sestavení vestavného osvětlení z produktů společnosti KLUŚ je modularita a široká nabídka příslušenství. Vestavné LED profily a lišty nabízí široké možnosti pro realizaci kreativních a originálních osvětlovacích konceptů. Využívají se pro různé typy montáží:

  • Vestavné LED profily - pro zápustnou montáž do předem připravené drážky pomocí spojovacího materiálu nebo montážních lepidel. Alu profily a lišty mají speciální design, který obsahuje "uši"/přesah pro zakrytí montážní drážky.

Své uplatnění najdou především pro tyto materiály:

Proč jsou naše vestavné profily pro LED osvětlení vhodné pro profesionály?

Společnost KLUŚ provozuje systémy managementu kvality ISO 9001: 2015-10. Rovněž se řídíme nastavenými vnitrofiremními EKO pravidly. Komponenty a LED profily pro vestavnou montáž prochází důkladným vývojem. Použité materiály jsou prvotřídní kvality. Návrh a výroba produktů probíhá výhradně v EU.

Jakou povrchovou úpravu a barvy mohou mít LED ALU profily k zapuštění do zvoleného materiálu?

Produktové oddělení společnosti KLUŚ vnímá podměty svých zákazníků. Design hraje důležitou roli v každém konkrétním projektu osvětlení, proto nabízíme hliníkové vestavné LED profily v těchto povrchových úpravách:

Jaké jsou příklady využití pro vestavné LED profily?

Uvedeme některé možnosti použití pro vestavné LED profily. Výrobou osvětlením v rozích nábytku, kterou vestavné LED profily poskytují, je možné obsáhnout mnohem více projektů osvětlení než v příkladech uvádíme. Zde jsou některé z hlavních způsobů jejich použití:

  • Osvětlení polic - nástěnných nebo nábytkových
  • Osvětlení šatních skříní - korpusu, šatní tyče nebo polic
  • Osvětlení nábytku a nábytkových desek - barů, soklů a dalších
  • Osvětlení kuchyňské linky - v případě zápustní montáže do horních skříněk kuchyňské linky

Jaké mají vestavné LED profily délky?

Hliníkové vestavné LED profily a lišty je možné na přesný požadovaný rozměr krátit pomocí pokosové pily s vhodným kotoučem na speciálně určeným hliník. Výchozí produktová nabídka je dostupná v rozměrech:

LED profily vestavné jiných rozměrů nabízíme pouze na vyžádání. Podléhají konkrétní výrobě a minimálnímu požadovanému množství.

9 položek celkem
led-profil-vestavny-MICRO-NK-KLUS-C1587K7
od 138 Kč bez DPH
od 167 Kč
Kód: A01587A_1
led-profil-vestavny-PDS-NK-KLUS-C1588K7
od 136 Kč bez DPH
od 164 Kč
Kód: A01588A_1
led-profil-vestavny-POR-KLUS-B6144
od 199 Kč bez DPH
od 241 Kč
Kód: A06144A_1.05
led-profil-vestavny-OPAC-30-KLUS-B6164LL9016
od 188 Kč bez DPH
od 228 Kč
Kód: A06164A_1
stropni-lista-pro-led-LARKO-KLUS-B5552LL9005
od 390 Kč bez DPH
od 472 Kč
Kód: A05552A_1
C4323PH 3
Novinka
od 536 Kč bez DPH
od 648 Kč
+ další
Kód: A04323N_1
stropni-lista-pro-led-LARKO-50-KLUS-C0756
od 648 Kč bez DPH
od 784 Kč
Kód: A00756A_1
stropni-lista-pro-led-OBIT-KLUS-W4826
od 407 Kč bez DPH
od 492 Kč
Kód: A04826A_1
A04195PH 01
od 930 Kč bez DPH
od 1 125 Kč
Kód: A04195A_1
-