Rohové LED profily a lišty s úhlem osvětlení 30⁰, 45⁰, nebo 60⁰

Rohové LED profily a lišty s úhlem osvětlení 30⁰, 45⁰, nebo 60⁰ jsou speciálně navržené produkty určené k výrobě svítidel a osvětlení. Vyrobeny jsou z kvalitní hliníkové slitiny a společně se souvisejícím příslušenstvím nabízí profesionální možnosti výroby malosériových svítidel a osvětlení. Svou konstrukcí a tvarem jsou navrženy pro montáž do rohů. Umožňují nasměrovat světlo pod specifickým úhlem. Architektům, investorům i individuálním klientům rohové LED lišty a profily z naší nabídky přináší volnost v návrhu a realizaci osvětlení. Objevte profily a rohové lišty pro LED pásky a svítící ledkové pásky v největší produktové nabídce.

led-profil-rohovyrohovy-led-profilled-lista-rohovarohova-lista-na-led-pasek

V našem technickém oddělení rozlišujeme produkty pro osvětlení rohu nebo plochy pod určitým úhlem na subtilní hliníkové rohové LED lišty, které slouží pro účely dekorativního osvětlení a rohové LED profily, které jsou naopak robustními hliníkovými výrobky pro dva a více LED pásků s možností dosažení velkého světelného výkonu.

#showmore#

Rohové LED profily a lišty společnosti KLUŚ jsou produkty nejvyšší technické kvality. Přináší inovativní možnosti výroby dekorativního nebo funkčního osvětlení. Vše mimořádně estetickou formou v minimalistickém stylu. Techničtí designéři společnosti KLUŚ dbali od prvotního návrhu na vysokou modularitu, flexibilitu a jednoduchost montáže. Proto rohové LED profily společnosti KLUŚ nabízí mnohdy jedinečná a inovativní řešení při výrobě osvětlení a liniových rohových svítidel.

Kdy pro výrobu osvětlení použít rohové LED lišty a kdy naopak profily?

Mezi produkty je zásadní rozdíl v jejich velikosti, šířce a robustnosti. Rohové lišty pro LED pásky jsou kompaktní, tenké a decentní produkty vhodné především pro dekorativní a doplňkové osvětlení. Oproti tomu rohové LED profily jsou jsou robustní produkty, s možností instalace dvou a více LED pásků. Slouží k výrobě osvětlení s dostatečným světleným výkonem. Rozhodnutí o výběru rohové LED lišty nebo profilu podléhá požadavkům konkrétní projektu na intenzitu, velikost a design osvětlení. 

Proč jsou rohové profily na LED pásky KLUŚ mimořádným prvkem osvětlení?

Rohové LED profily a lišty jsou charakteristické svou unikátní konstrukcí, která umožňuje snadné zakomponování LED pásků do rohových prostorů a zajišťuje dokonalé rozptýlení světla. Lišty a hliníkové profily ve tvaru trojúhelníku přináší řešení dekorativního osvětlení tam kde běžná svítidla nevyhovují a to jak z pohledu jejich velikosti, designu nebo funkčních parametrů. Tyto produkty nahradí a v mnoha případech také předčí svými technickými možnostmi klasická konvenční svítidla svou modularitou použití a kompaktními rozměry.

Společnost KLUŚ provozuje systémy managementu kvality ISO 9001: 2015-10. Rovněž se řídíme nastavenými EKO pravidly. Lišty a rohové LED profily prochází důkladným vývojem. Použité materiály jsou prvotřídní kvality. Návrh a výroba produktů KLUŚ probíhá výhradně v EU.

Jaké jsou výhody pro rohové osvětlení LED profily nebo lištami?

Kromě možnosti naprosté individualizace ve výrobě svítidel jsou to také světelné vlastnosti. Lineární osvětlení přináší ideální a příjemné rozložení světla v prostoru. V závislosti na konfiguraci a tvaru svítidel se jedná se o komfortní zdroj světla pro práci i odpočinek. Liniemi osvětlení pomocí rohových LED profilů v nábytku, nikách a dalších stísněných prostorech umožňují osvětlit místa a prostory, které jsou běžným svítidlům pro jejich unifikované rozměry a funkce zapovězena. Mezi jejich další výhody patří:

 • Elegantní vzhled s možností výběru oblíbených barevných variant:
 • Ochrana světleného zdroje před jeho poškozením (vlhkosti, prachu, mechanickému poškození).
 • Odvod tepla a chlazení LED pásku pro dlouhotrvající a konstantní světelné parametry.
 • Možnost výroby osvětlení v úhlu 30⁰, 45⁰, nebo 60⁰.
 • Snadná montáž a instalace pomocí montážního lepidla nebo oboustranné lepící pásky.

Jaké rohové LED profily nebo lišty naleznete v nabídce a jaké jsou způsoby jejich využití?

Naše produktové oddělení rozděluje produkty pro výrobu osvětlení do niky nebo rohů na následující skupiny:

 • Rohové ALU profily do nábytku pro přímé i nepřímé osvětlení, vhodné pro:
  • Osvětlení pod kuchyňskou linkou, v zásuvkách, šuplících a policích.
  • Osvětlení zrcadel LED pásky.
  • Osvětlení nik ve sprchových koutech.
  • Osvětlení pracovních ploch a regálů.
 • Rohové LED profily – pro výrobu 3D konstrukcí.
 • Vestavné rohové LED profily do sádrokartonu – vestavba probíhá během stavby stropu.

Jaké další komponenty pro rohové LED profily můžete zakoupit?

Komponenty, které společnost KLUŚ vyrábí a dodává jsou rovněž nositeli vysoké technické hodnoty. Rohové LED profily s montážními prvky svou variabilitou použití a modulárním řešením mnohdy zcela jedinečným řešením, které na trhu jen těžko hledá srovnání. Pro různé typy montáže LED osvětlení profily KLUŚ doporučujeme komponenty:

Jaké mají rohové LED profily a lišty délky?

Hliníkové rohové LED profily a lišty je možné na přesný požadovaný rozměr krátit pomocí pokosové pily s kotoučem na hliník. Výchozí produktová nabídka je dostupná v rozměrech:

LED profily rohové jiných rozměrů nabízíme pouze na vyžádání. Podléhají konkrétní výrobě a minimálnímu požadovanému množství.

9 položek celkem
led-profil-rohovy-45-16-KLUS-B8504
od 136 Kč bez DPH
od 164 Kč
Kód: A08504A_1
45 ALU B4023K7 01a
od 201 Kč bez DPH
od 243 Kč
Kód: A04023A_1
led-profil-rohovy-KUBIK-KLUS-B7697
od 228 Kč bez DPH
od 276 Kč
Kód: A07697A_1
led-profil-rohovy-GLAD-KLUS-B7009
od 244 Kč bez DPH
od 295 Kč
Kód: B7009ANODA_1
led-profil-rohovy-PAC-ALU-KLUS-B4370
od 199 Kč bez DPH
od 241 Kč
Kód: A04370A_1
led-profil-rohovy-KOPRO-30-KLUS-B7890
od 342 Kč bez DPH
od 414 Kč
Kód: A07890A_1
led-profil-rohovy-LOC-30-KLUS-18015
od 442 Kč bez DPH
od 535 Kč
Kód: A18015A_1
led-profil-rohovy-KOPRO-KLUS-B6367K7
od 312 Kč bez DPH
od 378 Kč
Kód: A06367A_1
stropni-lista-pro-led-KOZUS-CR-KLUS-C0600
od 312 Kč bez DPH
od 378 Kč
Kód: A00600N_1
-