Rohové LED profily s úhlem osvětlení 30⁰, 45⁰, nebo 60⁰

Rohové LED profily a lišty s úhlem osvětlení 30⁰, 45⁰, nebo 60⁰ jsou hliníkové výrobky nejvyšší kvality. Slouží pro individuální malosériovou výrobu rohových svítidel a směrového osvětlení v interiérech nebo venkovních prostorech. Může se přitom jednat o přisazená lineární svítidla do rohů truhlářských prvků nebo vitrín. Jejich specifický technický a produktový design je navržen pro LED pásky a svítící ohebné pásky. Společně s nimi je sestavení a výroba rohových svítidel mimořádně modulární. Architektům, investorům i individuálním investorům přináší ideálním možnost pro realizaci unikátních osvětlovacích konceptů v PROFI kvalitě a produktovém designu.

led-profil-rohovyrohovy-led-profilled-lista-rohovarohova-lista-na-led-pasek

Rohové LED profily s úhlem osvětlení 30⁰, 45⁰, nebo 60⁰ jsou primárním označením této skupiny výrobků. V našem technickém oddělení dále rozdělujeme produkty pro osvětlení rohů do různých skupin dle jejich velikosti, způsobu montáže a určení. Proto v naší nabídce naleznete:

Kompaktní produkty pro výrobu minimalistických svítidel naleznete pod označením rohové LED lišty. Jedná se především o výrobky vhodné pro tvorbu atmosférického nebo dekorativního osvětlení. LED lišty do rohu jsou díky své subtilní konstrukci vhodné pro výrobu svítidel polygonálních tvarů.

Hliníkové rohové LED profily jsou naopak robustní výrobky pro dva a více LED pásků. Umožňují dosažení velkého světleného výkonu. Jsou vhodné pro výrobu výkonného rohového osvětlení. Ve vybraných případech poskytují tyto LED profily do rohu také individuální volbu tvaru svítidla v případě použití různých difuzorů.

Speciální produktovou kategorií jsou úhlové LED profily s možností montáže mezi přilehlou stěnu a strop. Využívají se pro speciální aplikace a instalace osvětlení. Rozhodnutí o výběru lišty nebo profilu podléhá požadavkům konkrétní projektu na intenzitu, velikost, tvar a vzhled osvětlení.

#showmore#

Proč jsou rohové profily pro LED pásky KLUŚ mimořádným prvkem osvětlení?

Rohové LED profily a lišty jsou charakteristické svou unikátní konstrukcí, která umožňuje snadné zakomponování LED pásků do rohových prostorů a zajišťuje dokonalé rozptýlení světla. Díky svému tvaru perfektně kopírují hrany a umožňují tak estetické a funkční osvětlení. Svým průřezem trojúhelníkové LED profily přináší řešení osvětlení tam kde běžná svítidla nevyhovují a to jak z pohledu jejich velikosti, designu nebo funkčních parametrů.

Pro jaký účel jsou rohové LED profily vhodné?

Jedná se zejména o dekorativní nebo doplňkové osvětlení. Výhodou sestavení rohového osvětlení z produktů společnosti KLUŚ je modularita a široká nabídka příslušenství. Rohové LED profily a lišty nabízí široké možnosti pro realizaci kreativních a originálních osvětlovacích konceptů. Využívají se pro různé typy montáží:

s různými úhly osvětlení v závislosti na poloze a způsobu montáže profilu k povrchu:

  • 45⁰ nebo 90⁰ - rohové LED profily jsou vhodné pro všechny účely dekorativního osvětlení
  • 30⁰ nebo 60⁰ - jsou vhodné pro specifické účely osvětlení. Zejména se jedná o osvětlení pracovních ploch

Proč jsou naše rohové profily pro LED osvětlení vhodné pro profesionály?

Společnost KLUŚ provozuje systémy managementu kvality ISO 9001: 2015-10. Rovněž se řídíme nastavenými vnitrofiremními EKO pravidly. Komponenty a LED profily k rohové přisazené montáži prochází důkladným vývojem. Použité materiály jsou prvotřídní kvality. Návrh a výroba produktů probíhá výhradně v EU.

Jakou povrchovou úpravu a barvy mohou mít LED ALU profily do rohu?

Produktové oddělení společnosti KLUŚ vnímá podměty svých zákazníků. Design hraje důležitou roli v každém konkrétním projektu osvětlení, proto nabízíme hliníkové rohové LED profily v těchto povrchových úpravách:

Jaké jsou příklady využití pro rohové LED profily?

Uvedeme některé možnosti použití pro rohové LED profily. Výrobou osvětlením v rozích nábytku, kterou rohové LED profily poskytují, je možné obsáhnout mnohem více projektů osvětlení než v příkladech uvádíme. Zde jsou některé z hlavních způsobů jejich použití:

  • Osvětlení pod kuchyňskou linkou, v zásuvkách, šuplících a policích - umožňuje vytvořit dekorativní nebo funkční osvětlení truhlářských prvků
  • Osvětlení zrcadel LED pásky - podsvícení zrcadel je vyhledávaným doplňkovým typem osvětlení koupelen
  • Osvětlení nik ve sprchových koutech - je designovým prvkem s přidanou funkční hodnotou
  • Osvětlení pracovních ploch a regálů - s ideálním úhlem osvětlení vytvoří příjemné a rovnoměrné pracovní osvětlení

Jaké mají rohové LED profily a lišty délky?

Hliníkové rohové LED profily a lišty je možné na přesný požadovaný rozměr krátit pomocí pokosové pily s vhodným kotoučem na speciálně určeným hliník. Výchozí produktová nabídka je dostupná v rozměrech:

LED profily rohové jiných rozměrů nabízíme pouze na vyžádání. Podléhají konkrétní výrobě a minimálnímu požadovanému množství.

9 položek celkem
led-profil-rohovy-45-16-KLUS-B8504
od 136 Kč bez DPH
od 165 Kč
Kód: A08504A_1
45 ALU B4023K7 01a
od 201 Kč bez DPH
od 243 Kč
Kód: A04023A_1
led-profil-rohovy-KUBIK-KLUS-B7697
od 228 Kč bez DPH
od 276 Kč
Kód: A07697A_1
led-profil-rohovy-PAC-ALU-KLUS-B4370
od 199 Kč bez DPH
od 241 Kč
Kód: A04370A_1
led-profil-rohovy-KOPRO-30-KLUS-B7890
od 343 Kč bez DPH
od 415 Kč
Kód: A07890A_1
led-profil-rohovy-LOC-30-KLUS-18015
od 443 Kč bez DPH
od 536 Kč
Kód: A18015A_1
led-profil-rohovy-KOPRO-KLUS-B6367K7
od 312 Kč bez DPH
od 378 Kč
Kód: A06367A_1
stropni-lista-pro-led-KOZUS-CR-KLUS-C0600
od 312 Kč bez DPH
od 378 Kč
Kód: A00600N_1
A06885APH 01
Novinka
Rohová LED lišta KLUŚ ROGER
Na objednání (20+ dní)
od 435 Kč bez DPH
od 526 Kč
Kód: A06885A_1
-