Kabely pro CCT pásky a 3PIN konektory

Napájecí kabely pro CCT pásky jsou speciálně designované produkty, které se používají pro slaboproudé napájení a přenos signálu mezi napájecími zdroji, CCT ovladači a pásky. 3PIN vodiče pro CCT pásky jsou opatřeny pryžovou izolací, jejž tloušťka je záměrně snížena, aby se usnadnila manipulace s kabely, jejich montáž a pájení. Izolace je navíc barevně nebo mechanicky značena pro lepší organizaci kabelů a eliminaci chyb v zapojení. Kabely pro CCT pásky jsou vhodné pro slaboproudé napětí do 50V, obvykle se využívají pro DC 12V nebo 24V.

3PIN kabely pro CCT pásky jsou vyrobeny s nízkým odporovým výkonem, což umožňuje přenést signál na delší vzdálenosti s minimálním úbytkem napětí. Přesto musí být napájecí kabely o dostatečném průřezu, aby unesly požadovaný elektrický proud, měly nízký odpor a minimalizovaly ztráty napětí na vodičích.

Výběr správného 3PIN napájecího kabelu je klíčovým faktorem pro správnou funkci osvětlení. Je důležité zohlednit požadavky na délku, průměr kabelu, použité konektory a odolnost vůči vnějším vlivům.

1 položek celkem
 (Průřez 3 x 0,5 mm)
od 15 Kč bez DPH
od 18 Kč
Kód: AWG-22-CCT-0303-F
-