Kabely pro RGBWW pásky 6PIN a konektory

Napájecí kabely pro RGBWW pásky jsou speciálně designované produkty, které se používají pro slaboproudé napájení a přenos signálu mezi napájecími zdroji, RGBWW ovladači a pásky. 6PIN vodiče pro RGBWW pásky jsou opatřeny pryžovou izolací, jejž tloušťka je záměrně snížena, aby se usnadnila manipulace s kabely, jejich montáž a pájení. Izolace je navíc barevně nebo mechanicky značena pro lepší organizaci kabelů a eliminaci chyb v zapojení. Kabely pro RGBWW pásky jsou vhodné pro slaboproudé napětí do 50V, obvykle se využívají pro DC 12V nebo 24V.

6PIN kabely pro RGBWW pásky jsou vyrobeny s nízkým odporovým výkonem, což umožňuje přenést signál na delší vzdálenosti s minimálním úbytkem napětí. Přesto musí být napájecí kabely o dostatečném průřezu, aby unesly požadovaný elektrický proud, měly nízký odpor a minimalizovaly ztráty napětí na vodičích.

Výběr správného 6PIN napájecího kabelu je klíčovým faktorem pro správnou funkci osvětlení. Je důležité zohlednit požadavky na délku, průměr kabelu, použité konektory a odolnost vůči vnějším vlivům.

1 položek celkem
 (Průřez 6 x 0,5 mm)
od 27 Kč bez DPH
od 33 Kč
Kód: AWG-22-RGBWW-0603-F
-