LED profily na sklo a lišty pro osvětlení polic

LED profily na sklo a lišty pro osvětlení polic jsou speciálně navrženy pro vytvoření esteticky příjemného a funkčního osvětlení v různých prostorách. Vhodné jsou zejména pro osvětlení s skleněných příček nebo výrobu police s LED osvětlením. Přináší inovativní možnosti výroby dekorativního osvětlení formou nasvětlení hrany skla LED pásky v minimalistickém stylu. Architektům, investorům i individuálním klientům naše hliníkové profily a LED lišty na sklo přináší volnost v návrhu a realizaci osvětlení. Objevte LED profily na sklo a lišty pro osvětlení polic největší produktové nabídce.

led-osvetleni-sklenenych policpolice-s-led-osvetlenimled-profil-na-sklopolice-s-osvetlenim

V našem technickém oddělení rozlišujeme produkty pro osvětlení hrany skla na subtilní LED lišty na sklo, které slouží pro účely dekorativního osvětlení a profily výrobu LED osvětlení skleněných polic, které jsou naopak robustními hliníkovými výrobky s velkou nosností a možností dosažení velkého světelného výkonu.

#showmore#

LED profily na osvětlení plexiskla a skleněných příček společnosti KLUŚ jsou produkty nejvyšší technické kvality. Techničtí designéři společnosti KLUŚ dbali od prvotního návrhu na vysokou modularitu, flexibilitu a jednoduchost montáže. LED lišty a profily společnosti KLUŚ nabízí mnohdy jedinečná a inovativní řešení při výrobě osvětlení plexiskla nebo skla LED pásky.

Proč jsou KLUŚ LED profily lišty na sklo mimořádným prvkem osvětlení?

LED lišty na sklo a profily pro výrobu police s LED osvětlením jsou mimořádný prvkem dekorativního osvětlení v rezidenčních i komerčních projektech. Přináší řešení osvětlení tam kde běžná svítidla nevyhovují, a to jak z pohledu jejich velikosti, designu nebo funkčním parametrům. LED profily na sklo nahradí a v mnoha případech také předčí svými technickými možnostmi klasická konvenční svítidla. Vše minimalistickým stylem za použití moderních technologií jako jsou LED páskyLED zdroje a případně také LED ovladače.

Proč jsou naše LED profily na sklo a plexisklo mimořádně kvalitní?

Společnost KLUŚ využívá systémy managementu kvality ISO 9001: 2015-10. Rovněž se řídíme nastavenými EKO pravidly. Komponenty a LED profily pro osvětlení skla prochází důkladným vývojem. Použité materiály jsou prvotřídní kvality. Návrh a výroba produktů KLUŚ probíhá výhradně v EU.

Jakou povrchovou úpravu a barvy mohou mít LED profily pro světelné police a lišty pro osvětlení skleněných příček?

Produktové oddělení společnosti KLUŚ vnímá podměty svých zákazníků. Víme, že technický design výrobku hraje důležitou roli v každém konkrétním projektu osvětlení, proto nabízíme hliníkové LED profily a lišty na sklo v těchto povrchových úpravách:

Jaké další komponenty pro LED profily k uchycení osvětlení skla můžete zakoupit?

Komponenty, které společnost KLUŚ vyrábí a dodává jsou rovněž nositeli vysoké technické hodnoty. LED profily na sklo s montážními prvky svou variabilitou použití a modulárním řešením mnohdy zcela jedinečným řešením, které na trhu jen těžko hledá srovnání. Pro různé typy montáže LED osvětlení profily KLUŚ doporučujeme komponenty:

Jaké jsou příklady využití osvětlení skla LED profily?

Uvedeme jen některé možnosti použití LED profilů. Výrobou osvětlení dle individuálních požadavků, kterou LED profily na sklo nabízí je možné zasáhnout mnohem více instalací osvětlení, než v příkladech uvádíme.

  • Osvětlení hrany skla LED pásky
  • Osvětlení police LED pásky
  • Osvětlení skleněné příčky LED pásky

Jaké mají LED profily pro osvětlení skla délky?

Hliníkové LED profily k osvětlení skla jsou nabízeny v délkách:

  • 1000 mm (± 1%)
  • 2005 mm (± 1%)
  • 3010 mm (± 1%)

LED profily pro osvětlení skla jiných rozměrů nabízíme pouze na vyžádání. Podléhají konkrétní výrobě a minimálnímu požadovanému množství.

4 položek celkem
hlinikovy-profil-na-sklo-EX-ALU-KLUS-18043
od 920 Kč bez DPH
od 1 113 Kč
Kód: A18043A_1
hlinikovy-profil-na-sklo-KRAV-56-KLUS-18017
od 391 Kč bez DPH
od 473 Kč
Kód: A18017AZM_1
hlinikovy-profil-na-sklo-KRAV-810-KLUS-18016
od 428 Kč bez DPH
od 518 Kč
Kód: A18016AZM_1
hlinikovy-profil-na-sklo-KRAV-05IN-KLUS-18045
od 593 Kč bez DPH
od 718 Kč
Kód: A18045A_1
-