Nástěnné LED profily na zeď, příčku nebo fasádu

Nástěnné LED profily na zeď, příčku nebo fasádu jsou hliníkové výrobky nejvyšší kvality. Slouží pro individuální malosériovou výrobu nástěnných svítidel v interiérech objektů,  nebo venkovních prostorech. Může se přitom jednat o nepřímé osvětlení stěny, funkční nebo dekorativní nástěnné osvětlení, nebo osvětlení fasády a skeletu budov. Jejich technický a produktový design je navržen pro LED pásky a svítící ohebné pásky. Společně s nimi je sestavení a výroba nástěnných svítidel mimořádně modulární. Architektům, investorům i individuálním investorům přináší ideálním možnost pro realizaci unikátních osvětlovacích konceptů v PROFI kvalitě a produktovém designu.

led-pasek-na-zedled-paska-na-zedneprime-osvetleni-stropuvenkovni-svetlo-na-fasadu

Nástěnné LED profily na zeď, příčku nebo fasádu jsou primárním označením této skupiny výrobků. V našem technickém oddělení dále rozdělujeme produkty pro nástěnné osvětlení pro LED pásky na zeď do různých skupin dle jejich velikosti, způsobu montáže a určení. Proto v naší nabídce naleznete:

Kompaktní produkty pro výrobu minimalistických svítidel naleznete pod označením nástěnné LED lišty. Jedná se především o výrobky vhodné pro tvorbu atmosférického nebo dekorativního osvětlení stěny. LED lišty na stěnu nebo zeď jsou díky své subtilní konstrukci vhodné pro výrobu svítidel polygonálních tvarů.

Hliníkové nástěnné LED profily jsou naopak robustní výrobky pro dva a více LED pásků. Umožňují dosažení velkého světleného výkonu. Jsou vhodné pro výrobu výkonného nástěnného osvětlení místnosti nebo prostor. Ve vybraných případech poskytují tyto nástěnné LED profily také dva směry svícení pro zajištění rovnoměrnějšího a intenzivnější osvětlení daného prostoru.

Speciální produktovou podmnožinou jsou fabion LED lišty pro nástěnné nepřímé osvětlení stropu. Jedná o výrobky, které jsou architektonickým prvkem interiéru. Montují se na stěnu, nepřímo osvětlují strop, od kterého se světlený tok odráží směrem do místnosti. Tento typ osvětlení nevytváří ostré stíny ani oslnění. Mezi odborníky na osvětlení a světlenými techniky je velmi žádány.

Charakteristické jsou rovněž venkovní nástěnné LED profily pro osvětlení fasády a skeletu budov. Jedná se o robustní produkty s vysokou mechanickou odolností. Jsou odolné proti UV záření, vysokým teplotám, ale také  proti korozi i zhoršeným povětrnostním podmínkám. Po technické stránce se jedná o špičkové produkty.

#showmore#

Proč jsou nástěnné profily pro LED pásky KLUŚ mimořádným prvkem osvětlení?

Přináší řešení nástěnného osvětlení tam kde běžná svítidla nevyhovují, a to jak z pohledu jejich velikosti, designu nebo funkčních parametrů. Nástěnné LED profily nahradí a v mnoha případech také předčí svými technickými možnostmi klasická konvenční svítidla. Nabízí inovativní, neobvyklá a vyhledávaná řešení pro osvětlení interiéru i venkovních prostor.

Pro jaký účel jsou LED profily na zeď, příčku nebo fasádu vhodné?

Nástěnné osvětlení místnosti představuje dekorativní a funkční možnosti osvětlení. Výhodou sestavení nástěnného osvětlení z produktů společnosti KLUŚ je modularita a široká nabídka příslušenství. Nástěnné LED profily a lišty nabízí nepřeberné možnosti pro realizaci kreativních a originálních osvětlovacích konceptů formou:

  • Přisazené montáže LED profilů na zeď, stěnu fasádu - pomocí souvisejících produktů z kategorie úchytky a příchytky pro LED profily a lišty nebo spojovacího materiálu a montážních lepidel
  • Vestavné montáže LED profilů do zdi, stěny fasády - vyžadují oborné zednické nebo sádrokartonářské znalosti pro správný postup montážní práce a použití montážní chemie a tmelů

s více možnostmi osvětlení místnosti:

  • Jednosměrné - přímé osvětlení nebo nepřímé osvětlení
  • Dvousměrné - dva směry svícení dokáží zdůraznit trojrozměrnost prostoru

Jaké výhody přináší nepřímé osvětlení nástěnnými LED profily?

Nástěnné LED profily jsou navrženy pro účelové osvětlení objektů nebo předmětů v interiéru nebo venkovních prostorech. Mohou být však využity také pro nepřímé osvětlení stropu. Nepřímé osvětlení LED pásky je oblíbené zejména pro osvětlení velkých prostor, kde odraz světla od stropu představuje příjemné a přirozené vnímání světla. Místnost celkově prosvětlí, proto jej doporučujeme využít zejména pro montáž LED profilů na stěnu po obvodu místnosti. Tento typ nástěnných svítidel je znám také pod pojmem osvětlení stropu nebo stěny pomocí fabionu.

Proč jsou naše nástěnné profily pro LED osvětlení vhodné pro profesionály?

Společnost KLUŚ provozuje systémy managementu kvality ISO 9001: 2015-10. Rovněž se řídíme nastavenými vnitrofiremními EKO pravidly. Komponenty a LED profily k přisazené nástěnné montáži prochází důkladným vývojem. Použité materiály jsou prvotřídní kvality. Návrh a výroba produktů probíhá výhradně v EU.

Jakou povrchovou úpravu a barvy mohou mít LED ALU profily na zeď, příčku nebo fasádu?

Produktové oddělení společnosti KLUŚ vnímá podměty svých zákazníků. Design hraje důležitou roli v každém konkrétním projektu osvětlení, proto nabízíme hliníkové nástěnné LED profily a lišty v těchto povrchových úpravách: 

Jaké jsou příklady využití pro nástěnné LED profily?

Uvedeme některé možnosti použití pro LED profily na zeď, příčku nebo fasádu. Výrobou osvětlení dle individuálních požadavků, kterou nástěnné LED profily poskytují, je možné obsáhnout mnohem více projektů osvětlení než v příkladech uvádíme. Zde jsou některé z hlavních způsobů jejich použití:

  • Nástěnné osvětlení formou fabionu - umožňuje vytvořit nepřímé osvětlení stropu.
  • Osvětlení zrcadel - je funkčním typem osvětlení. Výhodou nástěnných profilů je možnost vyrobit osvětlení zrcadla přesně na míru.
  • Osvětlení obrazů - hraje klíčovou roli v tom, jak vnímáme umělecká díla. 
  • Orientační osvětlení - orientační nástěnné osvětlení je funkčním i bezpečnostním prvkem. Zlepšuje pohyb osob v prostoru za šera nebo tmy.

Jaké mají nástěnné LED profily délky?

Hliníkové nástěnné LED profily je možné na přesný požadovaný rozměr krátit pomocí pokosové pily s vhodným kotoučem speciálně určeným na hliník. Výchozí produktová nabídka je dostupná v rozměrech:

Nástěnné LED profily jiných rozměrů nabízíme pouze na vyžádání. Podléhají konkrétní výrobě a minimálnímu požadovanému množství.

13 položek celkem
C4323PH 3
Novinka
od 536 Kč bez DPH
od 648 Kč
+ další
Kód: A04323N_1
C24469C02UH 6
Novinka
od 1 075 Kč bez DPH
od 1 301 Kč
Kód: A18069A_1
LED-lista-nastenna-WERKIN-KLUS-18025LL9016
od 467 Kč bez DPH
od 565 Kč
Kód: A18025A_1
LED-lista-nastenna-LIT-L-KLUS-18033
od 420 Kč bez DPH
od 508 Kč
Kód: A18033N_1
LED-lista-nastenna-HR-OPTI-KLUS-C1844
od 676 Kč bez DPH
od 818 Kč
Kód: A01844A_1
stropni-lista-pro-led-OBIT-KLUS-W4826
od 407 Kč bez DPH
od 492 Kč
Kód: A04826A_1
LED-lista-nastenna-KIDES-KLUS-18031
od 1 336 Kč bez DPH
od 1 616 Kč
Kód: A18031A_1
LED-lista-nastenna-KIDES-DUO-KLUS-18032
od 1 160 Kč bez DPH
od 1 404 Kč
Kód: A18032A_1
LED-lista-nastenna-IKON-KLUS-18013
od 852 Kč bez DPH
od 1 031 Kč
Kód: A18013A_1
LED-lista-nastenna-IMET-KLUS-18012LL9005
od 850 Kč bez DPH
od 1 028 Kč
Kód: A18012A_1
stropni-lista-pro-led-TEKNIK-ZM-TK-KLUS-C1554
od 311 Kč bez DPH
od 376 Kč
Kód: A01554N_1
stropni-lista-pro-led-LOKOM-KLUS-B5553K7
od 332 Kč bez DPH
od 402 Kč
Kód: A05553A_1
A04195PH 01
od 930 Kč bez DPH
od 1 125 Kč
Kód: A04195A_1
-