Schodové LED profily a hrany pro osvětlení schodiště

Schodové LED profily a hrany jsou skvělým způsobem, jsou moderním způsobem osvětlení schodiště nebo podsvícení schodů. Jsou navrženy především jako schodové hrany tak a umožňují uživatelům bezpečně a snadno procházet po schodech i za zhoršených světelných podmínek. Přináší inovativní možnosti výroby osvětlení schodiště LED pásky pomocí lineárních svítidel polygonálního tvaru v minimalistickém stylu. Architektům, investorům i individuálním klientům naše hliníkové LED lišty na schody přináší volnost v návrhu a realizaci osvětlení schodů a schodiště. Objevte nášlapné schodové LED lišty a profily v největší produktové nabídce.

schodova-lista kopieosvetleni-schodu kopieschodistove-svetlo kopieosvetleni-schodiste kopie

V našem technickém oddělení rozlišujeme produkty pro osvětlení schodu a schodiště na subtilní schodové LED lišty, které slouží pro účely dekorativního osvětlení a LED profily na schody, které jsou naopak robustními hliníkovými výrobky pro dva více LED pásků s možností dosažení velkého světelného výkonu.

#showmore#

Schodišťové profily na LED pásky společnosti KLUŚ jsou produkty nejvyšší technické kvality. Techničtí designéři společnosti KLUŚ dbali od prvotního návrhu na vysokou modularitu, flexibilitu a jednoduchost montáže. Profily a schodové LED lišty společnosti KLUŚ nabízí mnohdy jedinečná a inovativní řešení při výrobě osvětlení schodiště LED pásky a podsvícené schody.

Proč jsou lišty a profily pro LED pásky na schody KLUŚ mimořádným prvkem osvětlení?

Přináší řešení osvětlení schodiště tam kde běžná svítidla nevyhovují a to jak z pohledu jejich velikosti, designu nebo funkčním parametrům. LED profily na schody nahradí a v mnoha případech také předčí svými technickými možnostmi klasická konvenční svítidla. Profily pro LED pásky na schody mohou sloužit pro účely dekorativního osvětlení nebo se mohou stát funkčním prvkem v komerčních provozech, kde je nezbytné, aby byla zachována vysoká míra bezpečnosti při pohybu osob na schodišti i za zhoršených světlených podmínek. Schodové LED profily nebo lišty jsou minimalistickým stylem osvětlení s použitím moderních technologií jako jsou LED páskyLED zdroje a případně také LED ovladače.

Proč jsou naše schodové profily pro LED pásky mimořádně kvalitní?

Společnost KLUŚ provozuje systémy managementu kvality ISO 9001: 2015-10. Rovněž se řídíme nastavenými EKO pravidly. Komponenty a profily pro LED osvětlení schodiště prochází důkladným vývojem. Použité materiály jsou prvotřídní kvality. Návrh a výroba produktů KLUŚ probíhá výhradně v EU.

Pro jaké účely jsou LED profily na schody vhodné?

Osvětlení hrany schodu může být bezpečnostním prvkem, který zlepšuje orientaci osob v prostoru za šera nebo tmy. Schodový profil opatřený protiskluzovou gumou dále zlepšuje pohyb a bezpečnost osob při pohybu na schodech. Podsvícení schodů pomocí schodové hrany je elegantním, moderním a vyhledávaným prvkem osvětlení. Schodové profily jsou vhodné pro osvětlení schodiště v rezidenčních i komerčních projektech.

Jaké typy hliníkových profilů pro LED pásky na schody naleznete v nabídce?

Naše technické a vývojové oddělení rozděluje produkty pro výrobu osvětlení schodů na následující skupiny:

 • Schodové LED profily pro osvětlení schodiště.
 • Schodové LED profily pro podsvícení a osvětlení schodiště.

Všechny typy ALU profilů na schody jsou mimořádně robustní. Byly konstruovány pro velké zatížení s přihlédnutím k maximální odolnosti proti mechanickému poškození.

Jakou povrchovou úpravu a barvy mohou mít schodové LED profily?

Produktové oddělení společnosti KLUŚ vnímá podměty svých zákazníků. Design hraje důležitou roli v každém konkrétním projektu osvětlení, proto nabízíme hliníkové LED lišty pro osvětlení schodů v těchto povrchových úpravách:   

 • Matné stříbrné (eloxované - anodizované) LED profily na hranu schodů s možností výroby osvětlení nebo podsvícení - mechanicky odolné.
 • Černé schodové LED profily - kontrastní estetická varianta pro schodové osvětlení.

Jaké další komponenty pro schodišťové LED profily můžete zakoupit?

Komponenty, které společnost KLUŚ vyrábí a dodává jsou rovněž nositeli vysoké technické hodnoty. LED profily na schody s montážními prvky jsou svou variabilitou použití a modulárním řešením mnohdy zcela jedinečným řešením, které na trhu jen těžko hledá srovnání. Pro různé typy montáže LED osvětlení profily KLUŚ doporučujeme komponenty:

Jaké jsou příklady využití pro schodové LED lišty?

Uvedeme jen některé možnosti použití LED profilů na schody. Výrobou osvětlení dle individuálních požadavků, kterou schodišťové LED profily nabízí je možné zasáhnout mnohem více instalací osvětlení než v příkladech uvádíme.

 • Osvětlení hrany schodů
 • Podsvětlení schodů
 • Podsvícené schody
 • Osvětlení schodiště

Jaké mají schodové LED profily délky?

Hliníkové LED profily na schody jsou nabízeny v délkách:

 • 1000 mm (± 1%)
 • 2005 mm (± 1%)
 • 3010 mm (± 1%)

Lišty a profily LED osvětlení na schody jiných rozměrů nabízíme pouze na vyžádání. Podléhají konkrétní výrobě a minimálnímu požadovanému množství.

3 položek celkem
schodova-lista-STEKO-PLUS-18018K7
od 436 Kč bez DPH
od 528 Kč
Kód: A18018A_1
schodova-lista-STEP-KLUS-18042K7
od 1 017 Kč bez DPH
od 1 231 Kč
Kód: A18042A_1
schodova-lista-STEPUS-KLUS-18038K7
od 1 031 Kč bez DPH
od 1 247 Kč
Kód: A18038A_1
-