Kabely pro RGBW pásky a 5PIN konektory

Napájecí kabely pro RGBW pásky jsou speciálně designované produkty, které se používají pro slaboproudé napájení a přenos signálu mezi napájecími zdroji, RGBW ovladači a pásky. 5PIN vodiče pro RGBW pásky jsou opatřeny pryžovou izolací, jejž tloušťka je záměrně snížena, aby se usnadnila manipulace s kabely, jejich montáž a pájení. Izolace je navíc barevně nebo mechanicky značena pro lepší organizaci kabelů a eliminaci chyb v zapojení. Kabely pro RGBW pásky jsou vhodné pro slaboproudé napětí do 50V, obvykle se využívají pro DC 12V nebo 24V.

5PIN kabely pro RGBW pásky jsou vyrobeny s nízkým odporovým výkonem, což umožňuje přenést signál na delší vzdálenosti s minimálním úbytkem napětí. Přesto musí být napájecí kabely o dostatečném průřezu, aby unesly požadovaný elektrický proud, měly nízký odpor a minimalizovaly ztráty napětí na vodičích.

Výběr správného 5PIN napájecího kabelu je klíčovým faktorem pro správnou funkci osvětlení. Je důležité zohlednit požadavky na délku, průměr kabelu, použité konektory a odolnost vůči vnějším vlivům.

2 položek celkem
Transparentní RGBW kabel pro LED pásky 5PIN 5x0,75mm
Novinka
95 Kč bez DPH
115 Kč
Kód: E61560C00
 (Průřez 5 x 0,5 mm)
od 23 Kč bez DPH
od 28 Kč
Kód: AWG-22-RGBW-0503-F
-