ZigBee ovladače pro LED pásky CCT, RGB, RGBW, RGBWW

ZigBee ovladače pro LED pásky CCT, RGB, RGBW, RGBWW jsou moderním řešením, které umožňuje snadné ovládání osvětlení pomocí bezdrátového ZiBee signálu. Ovladače a stmívače pro LED pásky CCT, RGB, RGBW, RGBWW podporují verzi ZigBee 3.0 a nabízí modulární využití se vzájemnou kompatibilitou Smart Home systémů. ZigBee protokol zajišťuje spolehlivou a bezpečnou bezdrátovou komunikaci, která odolná proti rušení.

ZigBee ovladače CCT, RGB, RGBW, RGBWW LED pásků se používají v rezidenčních i komerčních projektech osvětlení, kde se vyžaduje přesné a inteligentní řízení svítidel. Tyto ovladače umožňují uživatelům pomocí aplikací řízení budov nebo Smart Home snadno a efektivně a upravit jas nebo barvy osvětlení dle potřeby a preferencí. To může pomoci ušetřit energii, snížit náklady na osvětlení a zlepšit světelný komfort v daném prostředí.

ZigBee ovladače pro LED pásky CCT, RGB, RGBW, RGBWW nabízejí řadu funkcí, jako jsou možnosti ovládání chromatičnosti, barev, jasu, efektů a dalších parametrů osvětlení. Tyto ovladače jsou snadno ovladatelné pomocí chytrých telefonů nebo tabletů, které jsou připojené k ZigBee sítím. To umožňuje uživatelům ovládat své LED osvětlení z pohodlí svých zařízení.

1 položek celkem
ZigBee stmívač LED pásků CCT, RGB, RGBW, RGBWW Sunricher 5x4A
979 Kč bez DPH
1 184 Kč
Kód: SR-ZG1029-5C
-