LED profily pro napínané stropy

LED profily pro napínané stropy jsou skvělým způsobem, jak vytvořit působivé stropní osvětlení v interiéru. Napínané podhledy a osvětlené fóliové stropy LED pásky jsou mimořádně estetické. LED profily pro napínané stropy přináší inovativní možnosti výroby osvětlení a svítidel polygonálního tvaru v minimalistickém stylu. Architektům, investorům i individuálním klientům přináší hliníkové profily pro napínané stropy s možností výroby osvětlení LED pásky volnost v návrhu a realizaci napínaných stropů.

lista-pro-napinany-podhledled-lista-pro-napinany-stropliniove-osvetleni-napinany-stropprofil-pro-napinane-stropy

V našem technickém oddělení rozlišujeme produkty na subtilní LED lišty pro napínané stropy, které slouží pro účely dekorativního osvětlení a LED profily pro napínané fólie, které jsou naopak robustními hliníkovými výrobky pro dva více LED pásků s možností dosažení velkého světelného výkonu.

#showmore# 

Lišty a LED profily pro napínaný strop společnosti KLUŚ jsou produkty nejvyšší technické kvality. Techničtí designéři společnosti KLUŚ dbali od prvotního návrhu na vysokou modularitu, flexibilitu a jednoduchost montáže. Také proto LED profily k výrobě napínaných stropů společnosti KLUŚ nabízí mnohdy jedinečná a inovativní řešení při výrobě svítidel.

Proč jsou profily pro LED pásky do napínaného stropu KLUŚ mimořádným prvkem osvětlení?

Přináší řešení osvětlení stropů a  napínaných podhledů tam kde běžná svítidla nevyhovují a to jak z pohledu jejich velikosti, designu nebo funkčním parametrům. LED profily pro napínané stropy nahradí a v mnoha případech také předčí svými technickými možnostmi klasická konvenční svítidla. LED profily pro napínané stropy v závislosti na konfiguraci mohou plnit roli doplňkového nebo dekorativního osvětlení. Vše minimalistickým stylem za použití moderních technologií jako jsou LED páskyLED zdroje a případně také LED ovladače.

Proč jsou naše LED profily pro napínané stropy mimořádně kvalitní?

Společnost KLUŚ provozuje systémy managementu kvality ISO 9001: 2015-10. Rovněž se řídíme nastavenými EKO pravidly. Komponenty a LED profily pro napínané stropy prochází důkladným vývojem. Použité materiály jsou prvotřídní kvality. Návrh a výroba produktů KLUŚ probíhá výhradně v EU.

Jaké další komponenty pro LED profily pro napínané stropy můžete zakoupit?

Komponenty, které společnost KLUŚ vyrábí a dodává jsou rovněž nositeli vysoké technické hodnoty. LED profily pro napínané stropy s montážními prvky svou variabilitou použití a modulárním řešením mnohdy zcela jedinečným řešením, které na trhu jen těžko hledá srovnání. Pro různé typy montáže LED osvětlení profily KLUŚ doporučujeme komponenty:

Jaké mají LED profily pro napínané stropy využití ?

Uvedeme jen některé možnosti použití LED profilů. Výrobou osvětlení dle individuálních požadavků, kterou LED profily pro napínané stropy nabízí je možné zasáhnout mnohem více instalací osvětlení než v příkladech uvádíme.

  • Osvětlení napínaných stropů LED pásky
  • Osvětlení napínaných podhledů LED pásky

Jaké mají LED profily pro napínané stropy délky?

Hliníkové LED profily pro uchycení napínaných fólií jsou nabízeny v délkách:

  • 1000 mm (± 1%)
  • 2005 mm (± 1%)
  • 3010 mm (± 1%)

LED profily pro napínané stropy jiných rozměrů nabízíme pouze na vyžádání. Podléhají konkrétní výrobě a minimálnímu požadovanému množství.

7 položek celkem
LED-profil-pro-napinany-strop-FOLED-KLUS-B8332
od 296 Kč bez DPH
od 358 Kč
Kód: A08332V1N_1
LED-profil-pro-napinany-strop-FOLED-SUF-KLUS-B8333
od 366 Kč bez DPH
od 443 Kč
Kód: A08333V1N_1
LED-profil-pro-napinany-strop-FOLED-BOK-KLUS-B8334
od 358 Kč bez DPH
od 433 Kč
Kód: A08334V1N_1
FOLED 50 C3632 01
od 781 Kč bez DPH
od 945 Kč
Kód: A03632N_1
FOLED SUF 50 C3631 01
od 817 Kč bez DPH
od 988 Kč
Kód: A03631N_1
SA57945 02
od 656 Kč bez DPH
od 794 Kč
Kód: A0A57945N_1
LED-profil-pro-napinany-strop-FOLHAK-KLUS-B8338
ALU profil KLUŚ FOLHAK
Ihned k odeslání
od 56 Kč bez DPH
od 68 Kč
Kód: A08338N_1
-