Microprizmatické LED difuzory

Microprizmatické LED difuzory jsou plastové polykarbonátové výlisky, které byly speciálně navrženy a vyrobeny pro LED profily nebo LED lišty. Společně tvoří tvoří ucelený, kompaktní a vysoce designový celek, který slouží k výrobě svítidel.

Microprizmatické LED difuzory se používají k ochraně nebo rozptýlení ostrého světla z LED diod, které je typické pro LED pásky. Jedná se o profesionální produkty s nejlepšími světelnými a optickými vlastnosti a nízkým indexem oslnění UGR < 19. Využívají se pro výrobu svítidel, kde je potřeba dosáhnout příjemného a jemného osvětlení při zachování velké propustnosti světla skrze LED difuzor. Microprizmatické LED difuzory lze je snadno kombinovat s různými LED profily a světelnými zdroji, což umožňuje velkou flexibilitu a variabilitu v designu a instalaci LED osvětlení.

Společnost KLUŚ navrhuje a vyrábí microprizmatické difuzory nejvyšší jakosti kvality. Při návrhu a vývoji dbali techničtí designéři společnosti KLUŚ, aby jejich funkčnost, tovární zpracování a produktový design tvořil harmonický celek. Objevte microprizmatické difuzory pro LED pásky v největší produktové nabídce, minimalistickém designu a mimořádné technické kvalitě.

#showmore#

Jaké charakteristické vlastnosti přináší microprizmatické LED difuzory KLUŚ?

LED difuzory microprizmatické nabízí nejlepší kompromis mezi jemnou difuzí a vysokou propustností světla 80-90%. V moha případech jsou profesionální vlastnosti těchto LED difuzorů s nízkým indexem oslnění UGR < 19 nositeli řady certifikátů a norem (EN12464).  LED pásky v kombinaci s microprizmatickými difuzory dokáží ve vhodné kombinaci zcela eliminovat efekt viditelných bodů LED diod. V naší nabídce naleznete různé modely microprizmatických difuzorů s rozdílnými vlastnostmi. Zmíníme alespoň některé:

  • Microprizmatické difuzory JUN - zvýšená odolnost proti UV záření, UGR < 19, umožňuje svítidlům splňovat EN12464, technologie JUNGBECKER
  • Microprizmatické difuzory SZER - oboustranná odolnost proti UV záření, hrubší prizmatická struktura
  • Microprizmatické difuzory PRS -  UGR < 19

Jaké nabízíme tvary a průřezy pro LED difuzory mikroprizmatické?

Microprizmatické LED difuzory nejrůznější optických a světelných vlastností jsou v naší produktové nabídce zastoupeny těmito tvary:

  • Ploché
  • Zaoblené

Jakými specifickými vlastnostmi se mohou vyznačovat naše microprizmatické LED difuzory?

Společnost KLUŚ využívá pro své microprizmatické LED difuzory nejlepší směsi polykarbonátů. Jejich skvělé světelné, optické a mechanické vlastnosti jsou zaručeny výrobou v EUKLUŚ uplatňuje systémy managementu kvality ISO 9001: 2015-10. Pokročilé technické designerství a moderní technologie zpracování, nám umožňují nabídnout pro LED difuzory specifické funkce a vlastnosti. V mnoha případech se jedná o zcela unikátní charakteristické výrobky. Níže uvádíme některá výrazná specifika našich produktů:

  • Oboustranná odolnost proti UV záření - tyto microprizmatické LED difuzory jsou vhodné do všech povětrnostních podmínek
  • Optické zaostřovací vlastnosti s koncentrací výkonu světelného zdroje při nízkém indexu oslnění UGR < 19.

Microprizmatické krytky na LED pásky nabízíme v délkách:

  • 1m (± 1%)
  • 2m (± 1%)
  • 3m (± 1%)

Microprizmatické nebo prismatické LED difuzory, jaký je mezi nimi rozdíl?

Odpověď je jednoduchá. V produktové nabídce společnosti KLUŚ nehledejte mezi oběma produkty rozdíl. Jedná se pouze o názvosloví, které každý technik, nebo pokročilý laik používá jiným způsobem. Microprizmatické nebo prismatické LED difuzory jsou totožné produkty, stejných světelných a optických vlastností.

6 položek celkem
Mikroprizmatický LED difuzor KLUŚ HSP-49
od 335 Kč bez DPH
od 405 Kč
+ další
Kód: B17058M_1
Mikroprizmatický LED difuzor KLUŚ HSP-47
od 671 Kč bez DPH
od 812 Kč
+ další
Kód: B17051M_1.5
Mikroprizmatický LED difuzor KLUŚ HSP-33
670 Kč bez DPH
811 Kč
+ další
Kód: B17055M_1.5
Mikroprizmatický LED difuzor KLUŚ HSP-90
1 284 Kč bez DPH
1 554 Kč
+ další
Kód: B17166M_1.5
Mikroprizmatický LED difuzor KLUŚ HSP-49
726 Kč bez DPH
878 Kč
+ další
Kód: B17056M_1.5
Prizmatický LED difuzor KLUŚ SZER
od 559 Kč bez DPH
od 676 Kč
+ další
Kód: B17084M_1