LED profily do obkladu a lišty pro osvětlení dlažby

Podlahové LED profily do obkladu a lišty pro osvětlení dlažby jsou skvělým způsobem, jak vytvořit působivé osvětlení v interiéru nebo venkovních prostorech. Oproti jiným způsobům osvětlení nabízí mnoho výhod. Přináší inovativní možnosti výroby osvětlení dlažby nebo obkladu LED pásky pomocí lineárních svítidel polygonálního tvaru v minimalistickém stylu. Architektům, investorům i individuálním klientům naše hliníkové podlahové LED lišty do dlažby přináší volnost v návrhu a realizaci osvětlení koupelny, chodby, nebo venkovní zámkové dlažby. Objevte naše voděodolné LED lišty s možností dosažení stupně ochrany IP67 v největší produktové nabídce.

venkovni-osvetleni-chodnikuled-pasky-do-koupelnyled-pasek-do-obkladusvetla-do zamkove-dlazby

V našem technickém oddělení rozlišujeme produkty pro osvětlení podlahy nebo stěny na subtilní LED lišty do obkladu, které slouží pro účely dekorativního osvětlení a pochozí nebo pojezdové podlahové LED profily, které jsou naopak robustními hliníkovými výrobky pro dva více LED pásků s možností dosažení velkého světelného výkonu.

#showmore#

LED profily pro osvětlení obkladu, dlažby, dlažebních kostek, nebo zámkové dlažby společnosti KLUŚ jsou produkty nejvyšší technické kvality. Techničtí designéři společnosti KLUŚ dbali od prvotního návrhu na vysokou modularitu, flexibilitu a jednoduchost montáže. Profily a podlahové LED lišty společnosti KLUŚ nabízí mnohdy jedinečná a inovativní řešení při výrobě nástěnných nebo pochozích liniových svítidel v dlažbě či obkladu.

Kdy pro výrobu osvětlení použít LED lišty do obkladu a kdy naopak podlahové LED profily do dlažby?

Mezi produkty je zásadní rozdíl v jejich velikosti, šířce a robustnosti. Lišty pro LED pásky do obkladu jsou kompaktní, tenké a decentní produkty vhodné především pro dekorativní a doplňkové osvětlení. Oproti tomu pochozí nebo pojezdové LED profily do dlažby jsou jsou robustní produkty, které jsou vhodné pro komerční provozy s očekávanou velkou mechanickou zátěží.

Proč jsou lišty a profily pro LED pásky do dlažby a obkladu KLUŚ mimořádným prvkem osvětlení?

Přináší řešení nástěnné nebo podlahové osvětlení dlažby a obkladů tam kde běžná svítidla nevyhovují a to jak z pohledu jejich velikosti, designu nebo funkčním parametrům. LED profily do dlažby a obkladu nahradí a v mnoha případech také předčí svými technickými možnostmi klasická konvenční svítidla. Podlahové LED profily do obkladu a dlažby v závislosti na konfiguraci mohou plnit roli doplňkového, orientačního nebo dekorativního osvětlení. Vše minimalistickým stylem za použití moderních technologií jako jsou LED páskyLED zdroje a případně také LED ovladače.

Proč jsou naše LED profily do obkladu a dlažby mimořádně kvalitní?

Společnost KLUŚ provozuje systémy managementu kvality ISO 9001: 2015-10. Rovněž se řídíme nastavenými EKO pravidly. Komponenty a LED profily do obkladu a dlažby prochází důkladným vývojem. Použité materiály jsou prvotřídní kvality. Návrh a výroba produktů KLUŚ probíhá výhradně v EU.

Pro jaké účely jsou LED profily a lišty pro LED pásky do obkladu vhodné?

Interiérové nebo venkovní osvětlení dlažby LED pásky může být bezpečnostním prvkem, který zlepšuje orientaci osob v prostoru za šera nebo tmy. LED profily do obkladu nebo dlažby mohou být z tohoto pohledu prvkem, který zvyšuje bezpečnost a zlepšuje uživatelský komfort. Osvětlení dlažby nebo obkladů pomocí hliníkových profilů je elegantním, moderním a vyhledávaným prvkem osvětlení jak v interiéru tak venkovních prostorech.

Jaké typy hliníkových profilů pro LED pásky do obkladu nebo dlažby naleznete v nabídce?

Naše technické a vývojové oddělení rozděluje produkty pro výrobu osvětlení do obkladu nebo dlažby na následující skupiny:

 • LED lišty pro osvětlení obkladu.
 • Podlahové LED profily pro osvětlení dlažby.

Všechny typy ALU profilů do dlažby nebo obkladu jsou mimořádně robustní. Byly konstruovány pro velké zatížení s přihlédnutím k maximální odolnosti proti mechanickému poškození. Mohou být voděodolné, pochozí nebo pojezdové.

Jakou povrchovou úpravu a barvy mohou mít LED profily do dlažby nebo obkladu?

Produktové oddělení společnosti KLUŚ vnímá podměty svých zákazníků. Design hraje důležitou roli v každém konkrétním projektu osvětlení, proto nabízíme hliníkové LED profily pro osvětlení obkladů a dlažby v těchto povrchových úpravách:   

 • Lesklé stříbrné (neeloxované - neanodizované) ALU LED profily do dlažby nebo obkladu - mechanicky méně odolné.
 • Matné stříbrné (eloxované - anodizované) LED profily do dlažby nebo obkladu s možností výroby osvětlení nebo podsvícení - mechanicky odolné.

Jaké další komponenty pro LED profily do obkladu a dlažby můžete zakoupit?

Komponenty, které společnost KLUŚ vyrábí a dodává jsou rovněž nositeli vysoké technické hodnoty. Podlahové LED profily do dlažby a lišty pro LED pásky obkladů s montážními prvky svou variabilitou použití a modulárním řešením mnohdy zcela jedinečným řešením, které na trhu jen těžko hledá srovnání. Pro různé typy montáže LED osvětlení profily KLUŚ doporučujeme komponenty:

Jaké jsou příklady využití pro LED profily do dlažby a obkladů?

Uvedeme jen některé možnosti použití. Výrobou osvětlení dle individuálních požadavků, kterou LED profily do dlažby a obkladu nabízí je možné zasáhnout mnohem více instalací osvětlení než v příkladech uvádíme.

Použití v interiéru:

 • Osvětlení LED pásky do dlažby v komerčním i soukromém sektoru
 • Osvětlení LED pásky do obkladu v koupelnách, nikách a na WC
 • Osvětlení LED pásky do sprchového koutu

Použití ve venkovních prostorech:

 • Osvětlení LED pásky do zámkové dlažby
 • Osvětlení LED pásky kolem bazénu
 • Osvětlení parkoviště LED pásky
 • Osvětlení příjezdové nebo přístupové cesty

Jaké mají LED profily do dlažby a obkladu délky?

Hliníkové LED profily do dlažby a obkladu jsou nabízeny v délkách:

 • 1000 mm (± 1%)
 • 2005 mm (± 1%)
 • 3010 mm (± 1%)

Pochozí pojezdové LED profily do dlažby jiných rozměrů nabízíme pouze na vyžádání. Podléhají konkrétní výrobě a minimálnímu požadovanému množství.

4 položek celkem
podlahova-lista-pro-led-pasek-HR-ALU-KLUS-B1889
od 163 Kč bez DPH
od 197 Kč
Kód: A01889A_1
HR MAX C1829 02
od 738 Kč bez DPH
od 893 Kč
Kód: A01829A_1
HR MAX T C1827NA 01
od 434 Kč bez DPH
od 525 Kč
Kód: A01827N_1
podlahovy-profil-pro-led-pasek-HR-MAX-TW-KLUS-C1828
od 683 Kč bez DPH
od 827 Kč
Kód: A01828N_1

-