DALI SLIM zdroj 24V 60W POS IP67

Kód: FTPC60V24-DA-WP
Značka: POS POWER
1 729 Kč / ks 1 429 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
31.5.2024
 • Vlhku a voděodolný DALI 24V spínaný zdroj
 • Pasivní chlazení vzduchem
 • Spolehlivý zdroj ve SLIM provedení - podlouhlý tvar

Detailní informace

Detailní popis produktu

IP67 DALI SLIM zdroj 24V POS FTPC60V24-DA-WP je kvalitní spínaný zdroj s moderními technologiemi a elektronikou. Jeho technický a produktový design je navržen pro napájení a PWM stmívání LED pásků. Je vhodný pro stejnosměrné napájení nízkonapěťových elektronických zařízení. Tento lehký a kompaktní DALI 24V LED zdroj je vhodný pro evropské napájecí sítě (220 - 240 VAC). Na výstupu nabízí hodnoty:

 • napětí: DC 24 V
 • proud: 2,5 A
 • výkon: 60 W

Produktový a technický design jej předurčují také jako ideální napájecí zdroj pro LED pásky 24V v instalacích osvětlení kde je vyžadováno plynulé stmívání. K řízení výstupního napětí můžete využít:

 • DALI nebo DALI-2 řídící signál
 • PUSH DIM tlačítkové ovládání

Štíhlé SLIM provedení je vhodné pro výrobu svítidel společně s LED profily, které jsou vyrobeny s možností umístění zdroje do své vnitřní části.

Vlhku a voděodolný DALI LED zdroj IP67 pro LED pásky 24V FTPC60V24-DA-WP je nositelem vysoké technické kvality zpracování a použitých elektronických komponent. Hliníkové šasi zajišťuje pasivní chlazení a ochranu zdroje dle třídy krytí IP67. Společnost POS je respektovaným evropským výrobcem napájecích zdrojů s řadou skvělých funkcí, vysokou efektivitou a spolehlivostí provozu.

IP67 napěťový zdroj 24V pro SLIM pásky POS FTPC60V24-DA-WP je spínaný zdroj s vysokou účinností 88% a řadou pokročilých funkcí:

 • Ochrana proti přetížení
 • Ochrana proti zkratu
 • Ochrana proti přepólování
 • Ochrana proti překročení provozní teploty (-40 až +60 °C)
 • MM - schválení pro použití v nábytku a truhlářských prvcích
 • PFC - (Power Factor Correction) vysoká korekce účiníku, minimálně zatěžuje rozvodnou síť a snižuje spotřebu
 • SELV - (Separated Extra Low Voltage) je bezpečnostní norma, která stanovuje maximální bezpečnou úroveň pro elektrická zařízení v oblasti nízkého napětí. Podle této normy musí být zdroj napájecího napětí oddělen od zbytku elektrického obvodu, takže existuje minimální riziko elektrického úrazu elektrickým proudem

IP67 DALI SLIM zdroj 24V POS FTPC60V24-DA-WP doporučujeme také pro PWM (Pulse Width Modulation) stmívání LED pásků 24V pomocí LED ovladače. Stmívání PWM (Pulse Width Modulation) je velmi tiché. Rušivé zvuky, které jsou pro tento typ stmívání typické jsou na téměř neslyšitelné úrovni.

Montáž

Vlhku a voděodolný IP67 DALI napájecí zdroj 24V POS FTPC60V24-DA-WP je interiérový zdroj určený k zabudování do rozvodných skříní nebo k přisazení na zvolené materiály. Pro připojení kabeláže je připravena šroubovací svorkovnice. Montáž a zapojení by měl provádět pouze kvalifikovaný odborník s potřebným osvědčením. Pro usnadnění montáže využijte svorky a přívodní kabely na 230V.

Upozornění

Spínané zdroje vyžadují z pohledu zajištění spolehlivosti a dlouhé životnosti výkonovou rezervu. Doporučení výrobců je 20% rezerva pro rezidenční projekty a 30% výkonová rezerva pro komerční provozy, kde se očekává provoz osvětlení na úrovní 12h / 7 dní.

Vlastnosti

Použití

 • IP67 SLIM DALI zdroj 24V pro LED pásek

Doplňkové parametry

Kategorie: 24V - LED zdroje řízené signálem DALI
Záruka: 2 roky
IP krytí: IP67
řada: FTPC-S
výstupní napětí: 24 V
výstupní výkon: ≤ 100 W
instalace: dle normy MM (do nábytku)
další funkce: tiché zdroje při stmívání LED stmívačem, SELV (zvýšená bezpečnost zdroje), SLIM zdroj (vhodné do LED profilu)
stmívatelné: DALI, PUSH DIM
typ zdroje: napětový CV (constant voltage)
výrobce: POS
rozměry (d/š/v): 407,6 x 37 x 21,4 mm
vstupní napětí: 220 - 240 VAC / 47 - 63 Hz
maximální proudové zatížení: 2,5 A
výstupní napětí: 24 VDC
maximální výstupní výkon: 60 W
krytí: IP67
náběhový proud (studený start): 50 A (230 VAC)
účiník: 0,9 (230 VAC)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
-