LED pásky SMD-2110

LED pásky SMD-2110 technologie mají několik výhod oproti jiným typům SMD (Surface Mounted Device). Mezi ty nejvíce významná konstrukční řešení a vlastnosti patří:

#ShowMore#

  • Podlouhlý tvar - SMD-2110 mají plochý podlouhlý tvar, jsou malé a tenké. Rozměry této LED diody jsou 2,1 mm x 1,0 mm. Jedná se o jedny z nejmenších SMD na trhu, které se využívají pro výrobu LED pásků.

  • Vysoká účinnost - LED diody SMD-2110 technologie jsou také velmi účinné, což znamená, že vydávají více světla při menší spotřebě energie. Vyznačují se nižší spotřebou energie v porovnání s jinými typy SMD, což vede ke snížení provozních nákladů.

  • Vysoká kvalita světla - LED SMD-2110 mají vyšší kvalitu světla a lepší podání barev než starší typy LED. To umožňuje vytvořit nejlepší světlené podmínky umělého osvětlení. Výjimkou nejsou LED pásky s vysokým indexem podání barev CRI (Color Rendering Index).

  • Kompaktní rozměry - Umožňují dosažení velké hustoty LED diod na 1 běžný metr LED pásku. Výjimkou nejsou ani SMD-2110 LED pásky dosahující 700LED/1m. SMD-2110 se využívají pro SLIM nebo MINI LED pásky se šířkou 5mm.

  • Dlouhá životnost - LED diody SMD-2110 mají dlouhou životnost, která může být až 50 000 hodin. To znamená, že pásky vybavené těmito diodami vydrží mnohem déle než tradiční osvětlení.

LED pásky SMD-2110 jsou vynikající volbou pro všestranné světelné instalace a osvětlování různých prostorů a aplikací. Díky své výkonosti, účinnosti, dlouhé životnosti jsou skutečně oblíbenou volbou všech výrobců LED pásků.

1 položek celkem
 (Barevná teplota studená bílá)
Doprodej
8 264 Kč bez DPH
9 999 Kč
Kód: SKU-2602
-