Černé rohové LED profily a lišty

Černé rohové LED profily a lišty jsou speciálně navržené produkty určené k výrobě svítidel a rohového osvětlení. Svou konstrukcí a tvarem umožňují nasměrovat světlo  pod úhlem 30⁰, 45⁰, nebo 60⁰.  Černá barva je mimořádně elegantní a moderní, proto je oblíbenou volbou všech interiérových designérů a architektů. V našem technickém oddělení rozlišujeme produkty pro osvětlení rohu nebo plochy pod určitým úhlem na subtilní černé rohové LED lišty, které slouží pro účely dekorativního osvětlení a rohové černé LED profily, které jsou naopak robustními hliníkovými výrobky pro dva více LED pásků s možností dosažení velkého světelného výkonu.

Mimořádné estetiky černého povrchu může být dosaženo dvěma způsoby. Prvním je anodizováním ALU LED rohového profilu. Jedná o chemicko-tepelné zpracování hliníku, které spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na jeho povrchu. Druhým způsobem je práškové lakování barvou v odstínu RAL9005. Aby nanesená černá brava dokonale přilnula k povrchu hliníkového profilu dochází během procesu práškového lakování také k umístění profilu do vypalovací a sušící pece. Během zahřívání práškové barvy dochází k jejímu roztavení, vytvrzení a přilnutí k povrchu profilu.

ALU černý rohový LED profil nebo lištu doporučujeme kombinovat také s dalšími komponenty ve stejném barevném odstínu. Mimořádnou estetiku osvětlení zajistí černé LED difuzory, které pomohou zvýšit kontrast mezi osvětlenými a tmavými oblastmi, což může ve výsledku zvýraznit osvětlení a prostor. Pokud upřednostňujete méně kontrastní variantu doporučujeme také bílé rohové LED profily a lišty. Kompletní produktovou nabídku naleznete v hlavní kategorii rohové LED profily s úhlem osvětlení 30⁰, 45⁰, nebo 60⁰.

3 položek celkem
led-profil-rohovy-45-16-KLUS-B8504
od 133 Kč bez DPH
od 161 Kč
Kód: A08504A_1
45 ALU B4023K7 01a
od 197 Kč bez DPH
od 238 Kč
Kód: A04023A_1
led-profil-rohovy-KOPRO-KLUS-B6367K7
od 307 Kč bez DPH
od 371 Kč
Kód: A06367A_1
-