Stropní závěsný prvek PUSZ-SUF-49 | podélný
Kód: C28169N00
Na objednání (8 - 12 dní)
Povrchová úprava
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Elegantní produktový design pro výrobu horizontálně zavěšených svítidel
  • Pro podélné vedení #tablink#montaz#ocelového lanka## ke svítidlu
  • Doporučená montáž do: betonu, kamene, zdiva, sádrokartonu, dřeva
  • Montáž vyžaduje přistup k závěsnému prvku z pohledové strany stropu
  • PROFI produktové zpracování podporuje minimalistický vzhled svítidel
Detailní informace
Detailní popis produktu
Jaké možnosti a vlastnosti poskytuje stropní závěs pro LED profily nebo lišty PUSZ-SUF-49?
Vlastnosti závěsného prvku PUSZ-SUF-49:
  • Podélné vedení #tablink#montaz#ocelového lanka## s průměrem max. 1 mm ke svítidlu.
  • Špičkové mechanické vlastnosti s nosností až 30 kg (v závislosti na konstrukci stropu).
Dostupné barevné varianty produktu PUSZ-SUF-49:
  • Stříbrná (lesklá stříbrná nerezová)
  • 2x stropní prvek PUSZ-SUF-49 pro 1m (běžný metr) LED profilu nebo lišty
  • 4x stropní prvek PUSZ-SUF-49 pro 2m (běžné metry) LED profilu nebo lišty
  • 5x stropní prvek PUSZ-SUF-49 pro 3m (běžné metry) LED profilu nebo lišty
Montáž závěsného prvku pro LED profily do stropu
  • Kompletní sortiment montážního příslušenství naleznete v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
Kategorie: Závěsky pro svěšení LED profilů ze stropu
Záruka: 2 roky
EAN: 5902280335863
značka: KLUŚ - Official Distributor
barva: stříbrná
materiál: nerezová ocel
možnost napájení DC 12/24V: ne
závěsky do stropu | na stěnu: do zdiva, do sádrokartonu, do dřeva
umístění závěsky: horní - do stropu | na stěnu
zavěšení profilu: ocelovým lankem
závěsný systém: PUSZ
sku kód: C28169N00
šířka: 44,9mm
výška: 49mm