Černé vestavné LED profily a lišty

Černé vestavné LED profily a lišty jsou speciálně navržené produkty určené k výrobě svítidel a zápustného osvětlení. Svou konstrukcí a tvarem umožňují zakrýt montážní drážku. Černá barva je mimořádně elegantní a moderní, proto je oblíbenou volbou všech interiérových designérů a architektů. V našem technickém oddělení rozlišujeme produkty pro osvětlení truhlářských prvků a nábytku na subtilní černé vestavné LED lišty, které slouží pro účely dekorativního osvětlení a vestavné černé LED profily, které jsou naopak robustními hliníkovými výrobky pro dva a více LED pásků s možností dosažení velkého světelného výkonu.

Mimořádné estetiky černého povrchu může být dosaženo dvěma způsoby. Prvním je anodizováním ALU LED vestavného profilu. Jedná o chemicko-tepelné zpracování hliníku, které spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na jeho povrchu. Druhým způsobem je práškové lakování barvou v odstínu RAL9005. Aby nanesená černá brava dokonale přilnula k povrchu hliníkového profilu dochází během procesu práškového lakování také k umístění profilu do vypalovací a sušící pece. Během zahřívání práškové barvy dochází k jejímu roztavení, vytvrzení a přilnutí k povrchu profilu.

ALU černý vestavný LED profil nebo lištu doporučujeme kombinovat také s dalšími komponenty ve stejném barevném odstínu. Mimořádnou estetiku osvětlení zajistí černé LED difuzory, které pomohou zvýšit kontrast mezi osvětlenými a tmavými oblastmi, což může ve výsledku zvýraznit osvětlení a prostor. Pokud upřednostňujete méně kontrastní variantu doporučujeme také bílé vestavné LED profily a lišty. Kompletní produktovou nabídku naleznete v hlavní kategorii vestavné LED profily k zápustné montáži.

4 položek celkem
led-profil-vestavny-MICRO-NK-KLUS-C1587K7
od 139 Kč bez DPH
od 168 Kč
Kód: A01587A_1
led-profil-vestavny-PDS-NK-KLUS-C1588K7
od 136 Kč bez DPH
od 164 Kč
Kód: A01588A_1
stropni-lista-pro-led-LARKO-KLUS-B5552LL9005
od 392 Kč bez DPH
od 474 Kč
Kód: A05552A_1
A04195PH 01
od 932 Kč bez DPH
od 1 128 Kč
Kód: A04195A_1
-