Černé nástěnné LED profily a lišty

Černé nástěnné LED profily a lišty jsou speciálně navržené produkty určené k výrobě svítidel a nástěnného osvětlení. Svou konstrukcí a tvarem umožňují výrobu moha různých typů svítidel. Černá barva je mimořádně elegantní a moderní, proto je oblíbenou volbou všech interiérových designérů a architektů. V našem technickém oddělení rozlišujeme produkty pro osvětlení stěny, zdi nebo fasády na subtilní černé nástěnné LED lišty, které slouží pro účely dekorativního osvětlení a nástěnné černé LED profily, které jsou naopak robustními hliníkovými výrobky pro dva a více LED pásků s možností dosažení velkého světelného výkonu.

Mimořádné estetiky černého povrchu může být dosaženo dvěma způsoby. Prvním je anodizováním ALU LED nástěnného profilu. Jedná o chemicko-tepelné zpracování hliníku, které spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na jeho povrchu. Druhým způsobem je práškové lakování barvou v odstínu RAL9005. Aby nanesená černá brava dokonale přilnula k povrchu hliníkového profilu dochází během procesu práškového lakování také k umístění profilu do vypalovací a sušící pece. Během zahřívání práškové barvy dochází k jejímu roztavení, vytvrzení a přilnutí k povrchu profilu.

ALU černé nástěnné LED profily nebo lišty doporučujeme kombinovat také s dalšími komponenty ve stejném odstínu. Mimořádnou estetiku osvětlení zajistí černé LED difuzory, které pomohou k dosažení ideálního světelného výkonu a světelného komfortu. Pokud upřednostňujete méně kontrastní variantu doporučujeme také bílé nástěnné LED profily a lišty. Kompletní produktovou nabídku naleznete v hlavní kategorii nástěnné LED profily na zeď, příčku nebo fasádu.

3 položek celkem
C24469C02UH 6
Novinka
od 1 079 Kč bez DPH
od 1 305 Kč
Kód: A18069A_1
stropni-lista-pro-led-LOKOM-KLUS-B5553K7
od 333 Kč bez DPH
od 403 Kč
Kód: A05553A_1
A04195PH 01
od 932 Kč bez DPH
od 1 128 Kč
Kód: A04195A_1
-