Černé LED profily na schody

Černé LED profily na schody jsou speciálně navržené produkty určené k výrobě osvětlení schodiště. Svou konstrukcí a tvarem umožňují ochranu hrany schodu proti mechanickému poškození a také jejího osvětlení. Černá barva je mimořádně elegantní a moderní, proto je oblíbenou volbou všech interiérových designérů a architektů. V našem technickém oddělení rozlišujeme produkty na subtilní černé LED lišty na schody, které slouží pro účely dekorativního osvětlení a černé LED profily na schody, které jsou naopak robustními hliníkovými výrobky pro dva a více LED pásků s možností dosažení více směrů osvětlení.

Mimořádné estetiky černého povrchu může být dosaženo dvěma způsoby. Prvním je anodizováním ALU LED schodového profilu. Jedná o chemicko-tepelné zpracování hliníku, které spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na jeho povrchu. Druhým způsobem je práškové lakování barvou v odstínu RAL9005. Aby nanesená černá brava dokonale přilnula k povrchu hliníkového profilu dochází během procesu práškového lakování také k umístění profilu do vypalovací a sušící pece. Během zahřívání práškové barvy dochází k jejímu roztavení, vytvrzení a přilnutí k povrchu profilu.

ALU černé LED profily na schody doporučujeme kombinovat také s dalšími komponenty ve stejném odstínu. Mimořádnou estetiku osvětlení zajistí černé LED difuzory, které pomohou k dosažení ideálního světelného výkonu a světelného komfortu. Kompletní produktovou nabídku naleznete v hlavní kategorii schodové LED profily a hrany k osvětlení schodů.

3 položek celkem
schodova-lista-STEKO-PLUS-18018K7
od 428 Kč bez DPH
od 518 Kč
Kód: A18018A_1
schodova-lista-STEP-KLUS-18042K7
od 998 Kč bez DPH
od 1 208 Kč
Kód: A18042A_1
schodova-lista-STEPUS-KLUS-18038K7
od 1 012 Kč bez DPH
od 1 224 Kč
Kód: A18038A_1
-