PROFI LED pásky se zárukou až 7let

V tomto článku bychom se rádi zaměřili  na LED pásky a svítící ohebné pásky v naší nabídce z pohledu záručních podmínek. Filozofií našeho obchodního oddělní je přístup k osvětlení jako k produktu, který by měl dlouhodobě plnit svou funkci. Proto se zaměřujeme na výrobky se standardní, nadstandardní a PROFI produktovou kvalitou, které nabízejí běžnou nebo prodlouženou záruční lhůtu 2-7 let.

LED pásky jsou velmi choulostivým produktem, který trpí na poškození během montáže. Neodbornou manipulací, pájením nebo samotným nalepením může snadno dojít k zničení celého LED pásku nebo jeho určité časti, modulu - segmentu. Z uvedených důvodů platí tovární a prodloužená záruka pouze na nepoužité LED pásky:

  • LED pásky LUX Miners - řada E a jiné -  2 roky
  • LED pásky LUX Miners - řada Premium - 3 roky
  • LED pásky KLUS IP20 - 7 let
  • LED pásky KLUS IP65, IP67, IP68  a RGBW nebo RGBWW - 4 roky

Montáž LED pásků našimi techniky prostřednictvím nabízené služby kompletace ALU profilů + LED pásků - výroba osvětlení je provedena odborně, dle správného postupu a v PROFI kvalitě. Náš technický tým používá vhodné vybavení a postupy pro práci s elektronikou. Proto objednáním této služby dosáhnete na plnou tovární a prodlouženou záruku všech komponent včetně LED pásků.

Pokud se chystáte na montáž svépomocí je vhodné zakoupený LED pásek před jeho montáží krátce vyzkoušet. Více informací naleznete také v článku jak zapojit LED pásek. Pokud se objeví během krátkého testu nějaké problémy, můžete je snadno řešit vrácením nebo reklamací zboží. Momentem krácení, pájení, instalace nebo nalepením LED pásku zákazníkem záruční lhůta zaniká*. 

*Pozn. Ve výjimečných situacích posuzujeme tyto případy individuálně.

 

Tým Klusprofile.cz

#zavolejte#

-