Profi e-shop s komponenty osvětlení

Jsme rádi, že jste si našli cestu do našeho e-shopu a také k tomuto článku. Rádi bychom vám představili několik důležitých aspektů naší filozofie, hodnot a pravidel, kterými se řídíme. Prodej zboží prostřednictvím e-shopu a obecně celý e-commerce je virtuální formou obchodování, avšak stále existují významné rozdíly v kvalitě, odbornosti, rychlosti poskytovaných služeb, zákaznickém servisu a expedici zboží. Věnujeme zvláštní pozornost také grafickému designu, obsahu a funkčnosti našeho e-shopu. Naším hlavním cílem je jednoduše poskytnout vám nejlepší možné služby v oblasti osvětlení a individuální výroby svítidel.

Vaši důvěru se snažíme získat tím, že přistupujeme k naší práci s poctivostí, odpovědností a nejlepším úmyslem. Nebojíme se inovací a každý den tvrdě pracujeme na zlepšování vašeho zákaznického zážitku. V našem vztahu se zákazníky uplatňujeme FAIR-PLAY a ctíme všechny hodnoty obchodního vztahu.

showroom_c_400px

Showroom_2a

Showroom_1a

Showroom_3c

Showroom_4a

Showroom_5b
Odborný technický personál a vývojáři e-shopu

Za obrazovkou našeho eshopu stojí odborný tým profesionálů z oblasti e-commerce i z různých odvětví a řemesel spojených s návrhem, výrobou nebo montáží osvětlení. Je pravděpodobné, že se s našimi odborníky setkáte při kontaktu prostřednictvím e-mailu, telefonní linky nebo během osobní návštěvy našeho showroomu. Můžete se spolehnout, že vám poskytnuté informace budou vždy na vysoké úrovni, jak z hlediska odbornosti, tak technického povědomí.

team-klusprofile

Produkty našeho eshopu testujeme v praxi

Produktová nabídka e-shopu je vytvořena na základě našich vlastních zkušeností a odborného know-how. Využíváme komponenty, díly a osvětlovací prvky, které jsou používány naším týmem profesionálů při montážích osvětlení. Spolupracujeme s konzultanty, montážníky a řemeslníky, kteří nám poskytují cennou zpětnou vazbu ohledně technické kvality a kompatibility jednotlivých produktů. Na základě těchto informací upravujeme a rozšiřujeme naši nabídku v eshopu. Stávající produkty neustále zdokonalujeme a podrobujeme je dalším testům, abychom zajistili jejich optimální funkčnost a spolehlivost.

Díky našemu vlastnímu testování a bohatým zkušenostem z montáží a sestavování svítidel jsme schopni zaručit kvalitu naší produktové nabídky. Naše jedinečné zkušenosti s komponenty, díly, svítidly a osvětlovacími prvky nám umožňují vytvářet vlastní texty a popisy produktů. Tyto informace jsou pro nás cenné při poskytování podrobných a přesných informací o našich produktech.

lighting testing ft_lg-1

Dokonalé produktové popisy...

Na základě našich zkušeností, testování a fyzických poznatků při rozbalování produktů vytváříme vlastní produktové popisy. Zatímco výrobci a dodavatelé obvykle poskytují základní produktová data a univerzální popis svých produktů, my se snažíme poskytnout lepší a detailnější informace. V naší společnosti považujeme standardní produktové popisy za nedostatečné, proto se zaměřujeme na vytváření vlastních popisů produktů, které zahrnují důležité informace z našeho testování a praktických zkušeností s montáží.

Tam kde ostatní končí s vysvětlením funkcí produktu a jeho popisem naše práce teprve začíná. Vytvořením popisu produktu strávíme i několik hodin. Zejména pokud do něj zahrneme proces zapojení, oživení a testování produktu v praxi.

psani-textu (Střední)

Naším cílem je, aby jste rychle zjistili vše podstatné

Jsme si vědomi, že dnešní doba je rychlá a vše spěchá. Proto přistupujeme k našim činnostem s ohledem na naše zákazníky. Ve vytváření popisů produktů zohledňujeme také časté pozitivní dotazy našich zákazníků. Klíčové parametry a funkce produktu zvýrazňujeme, abyste získali co nejvíce informací o produktu rychle a snadno. V případě přetrvávajících dotazů vám rádi poskytneme další produktovou podporu a poradenství.

Ecommerce-a-direct-marketing-1290x500

Naplněné sklady a neustále rozšiřující se skladová dostupnost

Přistupujeme k věrohodným informacím o dostupnosti skladových zásob jako k férovému závazku, který podporuje dlouhodobě fungující obchodní vztah. Neustále rozšiřujeme kapacity našich skladů, abychom mohli efektivně uspokojovat poptávku. Investujeme do skladových zásob a IT systémů, které poskytují spolehlivé informace o dostupnosti zboží a zajišťují pozitivní zákaznický zážitek.

#zavolejte#

-