Návrh osvětlení a konzultace

Kód: 160
Značka: Služby
508 Kč / hod 420 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvažujete nad projektem osvětlení? Potřebujete se poradit nad možnostmi a způsoby osvětlení, nebo možnostmi ovládání osvětlení? Přesně pro Vás je určena tato služba. Nutno podotknout, že bude-li odebrán materiál, částku za vypracování návrhu osvětlení včetně cenové nabídky vám v konečné fakturaci z celkové částky odečteme. Čas našich odborníků je limitován. Bohužel není možné pokrýt objem poptávek a zajistit všem zákazníkům kvalitní servis. Platbou zálohy za službu společně zajistíme, že naši odborníci se vašemu projektu budou v uvedeném čase věnovat s maximálním nasazením.

Postup je následující. S návrhy osvětlení začínáme na základě zaslání půdorysu. S ním se seznámíme. Dále následuje schůzka v našem showroomu. Během schůzky si vysvětlíme očekávání, které od osvětlení máte. Začneme si procházet možnosti, které jsou na trhu k dispozici. Probereme také systém ovládání LED osvětlení, přípravu elektroinstalace a další navazující činnosti. Po schůzce máme obecnou představu jak by mohlo být koncové osvětlení realizováno. Dalším krokem je buď zaslání prvního návrhu nebo ještě koordinační schůzka v místě realizace. Postupně pak ladíme projekt k finálnímu výsledku. 

Potřebujete-li pomoci kontaktujte nás - info@klusprofile.cz

Postup pro objednání služby:

  1. Zašlete nám půdorys s obecným popisem na info@klusprofile.cz
  2. Kontaktujeme vás a domluvíme si schůzku
  3. S vaším konkrétním projektem se seznámíme a doporučíme jak jej realizovat
  4. Zašleme návrh osvětlení nebo svítidel
  5. Případně provedeme realizaci vašeho projektu - částka za vypracování návrhu osvětlení bude v tomto případě odečtena z koncové fakturace.

Cena za službu:

  • 420Kč bez DPH za hodinu - v případě rozsáhlých projektů je cena k jednání.

#sluzby#

Doplňkové parametry

Kategorie: Naše služby
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
-