LED zdroj 24V 50W POS FTPC50V24-C2
Kód: FTPC50V24-C2
Ihned k odeslání (>5 ks)
  • DC 24V spínaný zdroj s vysokou efektivitou provozu
  • Pasivní chlazení vzduchem
  • Spolehlivý zdroj s kompaktními rozměry
Detailní informace
Detailní popis produktu
LED zdroj 24V s produktovým označením FTPC50V24-C2 je produktem respektovaného evropského výrobce POS POWER. Tento zdroj konstantního napětí (CV - Constant voltage) obsahuje moderní a kvalitní elektroniku, která poskytuje řadu funkcí pro bezpečné a stabilní napájení. Mezi jeho přednosti patří mimořádně kompaktní rozměry vzhledem ke svému výkonu a certifikace MM, která umožňuje jeho montáž do nábytku a truhlářských prvků. Díky popsaným vlastnostem doporučujeme tento produkt pro napájení elektroniky nebo jako napájecí zdroj pro LED pásky.
24V LED zdroj FTPC50V24-C2 s třídou krytí IP20 je vhodný pro různé interiérové aplikace. Jeho tovární zpracování splňuje odpovídající standardy kvality a nabízí vynikající poměr pořizovací ceny a užitné hodnoty. Mezi jeho přednosti patří produktová kvalita, spolehlivost a efektivní provoz. Pasivní chlazení zajišťuje subtilní plastový skelet.
Jaké funkce 24V spínaný zdroj FTPC50V24-C2 nabízí?
Moderní a kvalitní LED zdroj 24V POS musí splňovat řadu technických norem. Níže uvádíme pouze zásadní funkční informace, které mohou být pro výběr vhodného napájecího zdroje významné:
Provozní informace:
  • Maximální výkon 50W - doporučená výkonová rezerva je 20% | u provozů 12h / 7 dní je doporučená výkonová rezerva 30%.
  • Účinnost 88% - reprezentuje velmi efektivní a moderní 24V spínaný zdroj.
Vlastnosti napájení:
  • Vstupní napětí AC 220 - 240V - je kompatibilní s většinou napájecích sítí v EU.
  • Výstupní napětí: DC 24V  | výstupní proud: 2.08A
Bezpečnostní funkce
  • Ochrana proti přepólování - chrání zařízení před nesprávným připojením napájecích vodičů.
Je FTPC50V24-C2 spínaný zdroj vhodný pro stmívání LED pásků PWM (Pulse Width Modulation)?
PWM stmívání není ze své podstaty nikdy zcela bez akustických projevů. LED zdroj 24V 50W POS FTPC50V24-C2 jsme podrobili testování s #tablink#stmivace#kompatibilními PWM ovladači a stmívači##. V kombinaci s těmito zařízeními jsme zaznamenali velmi nízkou úroveň rušivého akustického projevu, který je téměř neslyšitelný. Z uvedených důvodů tento spínaný zdroj pro stmívání LED pásků doporučujeme. (Při použití PWM ovladačů a stmívačů jiných výrobců nelze zaručit nízkou úroveň akustického diskomfortu).
Jaká je doporučená výkonová rezerva pro 24V spínaný zdroj FTPC50V24-C2?
Technický výkres
Doplňkové parametry
Kategorie: 24V zdroje konstantního napětí
Záruka: 2 roky
EAN: 5902135149171
značka: POS POWER - Official Distributor
IP krytí: IP20 - interiérový (bez krytí)
řada: FTPC-C2
výstupní napětí: 24 V
výstupní výkon: ≤ 50 W
instalace: vestavné / volně ležící
typ zdroje: napětový CV (constant voltage)
výrobce: POS
rozměry (d/š/v): 159.9 x 57.8 x 18mm
vstupní napětí: 180 - 264 VAC / 47 - 63 Hz
krytí: IP20
maximální proudové zatížení: 2.08 A
výstupní napětí: 24 VDC
maximální výstupní výkon: 50 W
náběhový proud (studený start): 30 A (230 VAC)
účiník: 0,97 (230 VAC)