Kód: GPV-200-24
Ihned k odeslání (>5 ks)
  • Vlhku a voděodolný LED zdroj IP67
  • DC 24V spínaný zdroj s vysokou efektivitou provozu
  • Pasivní chlazení vzduchem
Detailní informace
Detailní popis produktu
IP67 LED zdroj 24V GLP GPV-200-24 je kvalitní spínaný zdroj, který je vybaven moderními technologiemi a elektronikou. Jeho technický a produktový design je navržen pro napájení LED pásků nebo prvků průmyslové a domácí automatizace. Je vhodný pro stejnosměrné napájení nízkonapěťových elektronických zařízení. Díky širokému rozsahu vstupního napětí (200-264 V AC) jej můžete použit ve většině napájecích sítí po celém světě. Na výstupu nabízí hodnoty:
  • napětí: DC 24 V
  • proud: 8,3 A
  • výkon: 199,2 W
jej předurčují také jako ideální napájecí zdroj pro LED pásky 24V v instalacích osvětlení, kde je vyžadována odolnost proti vlhkosti a vysoká kvalita napájecího zdroje.
IP67 napěťový zdroj 24V pro LED pásky GLP GPV-200-24 je spínaný zdroj s vysokou účinností 90% a certifikovaným počtem provozních hodin MTBF (Mean Time Between Failures) 70K @ 25°C. Navíc je vybaven řadou moderních funkcí pro bezpečné napájení:
  • Ochrana proti přetížení
  • Ochrana proti zkratu
  • Ochrana proti přepólování
  • Ochrana proti překročení provozní teploty (-30 až +70 °C)
  • MM - schválení pro použití v nábytku a truhlářských prvcích
Montáž
Vlhku a voděodolný LED zdroj 24V GLP GPV-200-24 má na obou koncích vyvedeny napájecí vodiče, které jsou chráněny izolací. Montáž a zapojení by měl provádět pouze kvalifikovaný odborník s potřebným osvědčením. Pro usnadnění montáže využijte svorky a přívodní kabely na 230V.
Vlastnosti
Upozornění
Použití
  • Zdroj pro LED pásek
  • Trafo pro LED pásek
  • Trafo pro LED osvětlení
Technický výkres
Doplňkové parametry
Kategorie: 24V zdroje konstantního napětí
Záruka: 3 roky
EAN: 5902135120606
značka: GLP - Global Leader Power - Official Distributor
IP krytí: IP67 - voděodolný
řada: GPV
výstupní napětí: 24 V
výstupní výkon: ≤ 200 W
instalace: vestavné / volně ležící
typ zdroje: napětový CV (constant voltage)
výrobce: Global Leader Power
rozměry (d/š/v): 205 x 70 x 45mm
vstupní napětí: 200 - 264 VAC / 47 - 63 Hz
krytí: IP67
maximální proudové zatížení: 8,33 A
výstupní napětí: 24 VDC
maximální výstupní výkon: 199,2 W
náběhový proud (studený start): 30 A (230 VAC)