Doprava do ČR, SK, EU

Spolehlivá doprava zboží k zákazníkovi je nezbytnou logistickou službou každého eshopu.

Vybrali jsme z našeho pohledu nejlepší partnery pro přepravu zboží a balíků po ČR a to společnost GLS, která nabízí také dopravu do Evropské Unie. S oblibou tedy zasíláme naše zboží po celé EU. Každou zásilku hodnotí dopravce dle rozměrů a hmotnosti. Výsledné parametry zásilky se poté promítají do ceny přepravy.

Speciální kategorií jsou ALU profily a lišty pro LED pásky. Ty tvoří velkou část námi nabízeného sortimentu zboží na eshopu. Přepravit například 3m dlouhý hliníkový profil není pro většinu přepravních společností snadné. Pro tento druh dopravy využíváme společnost TOPTRANS. Také tato společnost doručuje zásilky do Evropské Unie.

Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH.


GLS - Česká Republika

Služba FlexDeliveryService

Maximální hmotnost objednávky na místo určení je 40 Kg. Kurýr vás o doručení zásilky informuje emailem. V den doručení obdržíte zprávu s konkrétním časem doručení. Vždy je uváděno časové rozmezí 3h.

GLS - Česká republika délka do 2m a cena do 1500 Kč 149 Kč 
GLS - Česká republika délka do 2m a cena nad 1500 Kč 159 Kč 

 

Služba GLS ParcelShop

Maximální celková hmotnost objednávky do ParcelShopu je 15 kg. Systém automaticky nabídne tuto službu, pokud Vaše objednávka splňuje požadavku. Objednávka je uložena na ParcelShopu po dobu 5-ti dní.

GLS - Česká republika délka do 2m 99 Kč 

 

Dobírka GLS  

Platba kartou nebo hotově přímo kurýrovi GLS.

Celková částka do 10 000 Kč včetně DPH 39 Kč 

 

GLS - EU

Systém automaticky rozpozná při objednávce zvolenou zemi a nabídne Vám nejvhodnější cenu dopravy do Vaší země. Pro přesné ceny do zbytku EU kontaktuje naše obchodní specialisty. 

TopTrans - Česká Republika

Služba 24hodin

Dopravce TopTrans rozváží zásilky v rámci České Republiky do 24 hodin. Ve výjimečných případech do 48 hodin. O doručení zásilky obdržíte informační email s kontaktem na rozvozové středisko. Pomocí tohoto kontaktu je možné změnit datum doručení zásilky. Po dohodě rozvozovým střediskem je možné zásilku vyzvednout také přímo na tomto místě(depu). V den doručení obdržíte informační SMS s kontaktem na řidiče. Kurýr Vám následně 1-2 hodiny před plánovaným doručením zavolá a sdělí přesnou dobu příjezdu.

Celková hmotnost do 30 Kg 449 Kč
Celková hmotnost 30-50 Kg 789 Kč
Celková hmotnost nad 50 Kg 949 Kč
Celková hmotnost nad 100 Kg individuálně

 

TopTrans - EU

Spedice se řeší individuálně dle objednávky. Pro přesné ceny do zbytku EU kontaktuje naše obchodní specialisty. 

 

Ceny u dopravce TopTrans jsou z velké části zaokrouhlovány tak, aby byla pro Vás co nejlepší. Není potřeba řešit složité tabulky výpočtu dopravy.

Pro zjištění stavu zásilky využijte tyto odkazy:

GLS: https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek

TopTrans: https://www.toptrans.cz/preprava/cs/sledovani-zasilky 

 

Těšíme se na spolupráci

Tým Klusprofile.cz

 

-