Kód: SR-2303SAC-HP
Ihned k odeslání (>5 ks)
  • Vstupní napětí: AC 110 ~240V | Výstupní napětí: AC 110 ~240V
  • Trailing Edge Dimming - metoda fázového stmívání 230V s maximální zátěží 400W
  • Univerzální kompatibilita zátěže - podporuje odporovou, kapacitní nebo indukční
  • Rozsáhlá DALI kompatibilita - se všemi DALI a DALI-2 systémy na trhu
  • Napájení pomocí DALI Bus - napájení pomocí připojení na DALI sběrnici
  • PUSH-DIM ovládání (8-230V) - s možností připojení tlačítka (tlačítkového vypínače)
  • Možnost nastavení minimální úrovně jasu - eliminuje efekt blikání při stmívání na min. hodnotu
  • Kompaktní velikost - s možností montáže pod vypínač do elektroinstalační krabičky KU68
  • PROFI produktové zpracování
Detailní informace
Detailní popis produktu
DALI-2 stmívač osvětlení 230V s označením SR-2303SAC-HP je špičkový elektronický produkt určený pro stmívaní osvětlení, LED žárovek a dalších zařízení pomocí DALI-2 protokolu (zpětně kompatibilní s DALI). Umožňuje připojení běžně dostupných tlačítkových vypínačů pomocí PUSH-DIM sběrnice nebo integraci do systémů automatizace budov pomocí DALI-2 protokolu za účelem precizního a plynulého stmívání LED svítidel, žárovek a dalších zařízení. DALI-2 stmívač 230V SR-2303SAC-HP podporuje stmívání Trailing Edge Dimming (stmívání sestupné hrany). Moderní funkce a pokročilá elektronika navíc umožňují nastavení minimálního jasu osvětlení a plynulé mikroprocesorové řízení stmívání. Jeho výhodou je také jeho miniaturní velikost s možností montáže do podomítkové elektroinstalační krabičky KU68.
DALI-2 stmívač 230V svítidel a dalších zařízení SR-2303SAC-HP je produktem respektovaného světového výrobce systémů pro řízení osvětlení Lux Miners by Sunricher. Tato společnost je odbornou i širokou veřejností uznávaná jako výrobce inovativních řešení s mimořádným důrazem na produktovou kvalitu, což ji činí preferovaným partnerem pro profesionály v oblasti osvětlení a automatizace budov po celém světě.
Jaké funkce 230V stmívač osvětlení Lux Miners SR-2303SAC-HP nabízí?
Moderní a kvalitní DALI-2 230V stmívač žárovek, osvětlení a další elektroniky nabízí pokročilé funkce pro ovládání a stmívání zvoleného zařízení. Přiložené #tablink#videa#produktové video## demonstruje způsob použití.
Funkční vlastnosti DALI-2 stmívače 230V:
  • Soft start - umožňuje nastavit pozvolný měkký náběh osvětlení.
  • Smooth Dimming - umožňuje nastavit plynulou změnu jasu osvětlení.
Vlastnosti napájení a možnosti zapojení:
  • Vstupní napětí : AC 110~240V - je kompatibilní s většinou napájecích sítí.
  • Výstupní napětí:  AC 110~240V | výstupní proud: 1,8A max | maximální výkon: v závislosti na typu zátěže.
  • Kompaktní velikost - s možností instalace pod vypínač do elektroinstalační krabičky KU68.
Kompatibilní typy zátěže:
  • Odporová zátěž - mezi kterou patří zejména běžné žárovky a ELV halogenové zdroje světla
    • Maximální zatížení:  AC 230V 400W | AC 110V 200W
    • Maximální zatížení:  AC 230V 200W | AC 110V 100W
Je DALI stmívač osvětlení 230V Lux Miners SR-2303SAC-HP vhodný pro všechny typy žárovek a svítidel?
Technický výkres
Doplňkové parametry
Kategorie: forward-led-ovladace-dali
Záruka: 2 roky
EAN: 8594220023250
značka: LUX MINERS - Official Distributor
vstupní napětí: AC | 230 V
výstupní signál: DIM - 1 kanál, 230 V stmívání / spínání
způsob stmívání a ovládání: DALI
druh zařízení: stmívač
napájecí napětí: 100-240V AC, 50/60Hz
rozměry (D x Š x V): 45,5 x 45 x 20,3 mm
krytí: IP20
barva: bílá
materiál: plast
výstupní napětí: 110-240V AC, 50/60Hz
maximální proudové zatížení: 1,8A
maximální zatížení: 200W kapacitní zátěž (LED žárovky a svítidla), 400W odporová zátěž (klasické žárovky)
DALI spotřeba: 2 mA