RGB LED pásky 12V

12V RGB LED pásky jsou technologicky pokročilé moderní zdroje osvětlení. Díky schopnosti kombinovat červenou (Red), zelenou (Green) a modrou (Blue) barvu, mohou vytvářet prakticky jakýkoliv barevný odstín. Proto jsou 12V RGB pásky vhodné zejména pro kreativní, dekorativní nebo scénické aplikace. Své využití najdou v rezidenčních i komerčních projektech jako jsou například kluby, bary, nebo restaurace.

RGB LED pásky 12V se vyznačují mimořádnou flexibilitou, spolehlivostí a dobrou efektivitou provozu. 12V DC napájení poskytuje kompatibilitu s různými napájecími systémy, jako jsou automobily a solární zařízení. Výhodou je také o polovinu menší velikost jednotlivých modulů pásku ve srovnání s 24V DC variantou. To nabízí možnost zkracovat pásky po mimořádně malých segmentech. Tento fakt výrazně zvyšuje jejich flexibilitu a lépe vyhovuje v instalacích kde je stísněný nebo omezený prostor.

Zlepšení světelných parametrů, chlazení a zvýšení ochrany proti mechanickému poškození nejlépe zajistí hliníkové LED profily a lišty pro osvětlení. RGB pásky 12V představují specifický segment naší rozsáhlé nabídky osvětlovacích produktů. Pro kompletní výběr RGB pásků navštivte sekci RGB LED pásky. Pokud chcete nalézt další pásky s napětím DC12V, prozkoumejte všechny 12V LED pásky. V hlavní kategorii LED pásky a svítící ohebné pásky objevíte úplné portfolio výrobků určených pro malosériovou výrobu svítidel.

#ShowMore#

Je možné 12V RGB LED pásky používat ve vlhkém nebo venkovním prostředí?

Odpověď je velmi snadná. Ano, ve venkovních prostorech je možné tento typ osvětlení použít, ale je důležité zajistit, aby měl požadovanou třídu krytí. Osvětlení 12V RGB LED pásky může výrazně přispět k estetice a funkčnosti prostor se zvýšenou vlhkostí nebo venkovních prostor. Na výběr je více produktových variant:

RGB pásky 12V se zvýšenou třídou krytí pomohou zlepšit bezpečnost a orientaci osob v exteriéru. Případně pomohou vylepšit světlenou dekoraci v zahradách, altánu, nebo pergole.

1 položek celkem
RGB 12V LED pásek Lux Miners | 14,4W | 120LED
Profi
od 282 Kč bez DPH
od 341 Kč
Kód: RGB12120-144
-